“Güven” filminin galasına 67 Burda ziyaretçileri katılabilecek

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve Zonguldak’a yeni bir yaşam alanı sunan Esas 67 Burda AVM şimdi de çekimleri Zonguldak’ta gerçekleştirilen “Güven” filminin galasına ev sahipliği yapacak. Esas 67 Burda AVM instagram sayfasında gerçekleştirilecek yarışma ile 5 şanslı çift galaya katılma imkanı kazanacak

“Güven” filminin galasına 67 Burda ziyaretçileri katılabilecek

Başrollerini Bülent Çolak, Gözde Çığacı, Ahmet Kaynak ve Serkan Keskin’in paylaştığı “Güven” filminin galası yarın (14 Mart) oyuncuların da katılımıyla Esas 67 Burda AVM’de gerçekleştirilecek.

  

Zonguldak’ta ve Esas 67 Burda’da çekimleri gerçekleştirilen filmin galası öncesinde Esas 67 Burda AVM, Zonguldaklı sinemaseverler için bir sosyal medya yarışması düzenleyecek. Esas 67 Burda’nın instagram sayfasından gerçekleştirilecek yarışma sonunda kazanan 5 çift oyuncuların ve protokolün de yer alacağı kokteyle ve galaya katılarak filmi izleme şansına sahip olacak.

 

Sefa Öztürk’ün ilk filmi olan ve Zonguldak’ta bir güvenlik şirketinde çalışan Ali ve eşi Meryem’in, güvensizlik üzerine kurulu ilişkilerine odaklanan “Güven” filmi Esas 67 Burda AVM Prestige salonlarında 15 Mart’ta vizyona girecek.