Gratis, Safirmall – Nusaybin’de açıldı

Gratis, Safirmall – Nusaybin’de açıldı

Kiralama ve yönetimi NTS Danışmanlık, yatırımı Aytimur Saat Optik İnş.Nak.San. ve Tic. Ltd.Şti tarafından gerçekleştirilen Safirmall AVM’ de Gratis açıldı.

Güzellik şimdi Mardin’in Nusaybin ilçesinde merkezi bir konumunda şehrin tam ortasında ve en yoğun caddesi olan Lozan caddesinde Safirmall Avm’de!

LCWaikiki, Migros,  gibi ulusal markaların yer aldığı  Safirmall Alışveriş Merkezi 81 ilde yer alan sektör liderlerinden  Gratis markasını da bünyesine katarak  bölgenin ihtiyaçlarını karşılarken bulunduğu lokasyon ve oluşturulan marka karması ile yerli ziyaretçi ilgisinin yanı sıra yabancı ziyaretçi gruplarının da yoğun ilgisini görmektedir. 

Nusaybin, Suriye sınır kapısı ve çevre ildeki Habur sınır kapısı ile uluslararası ticaret ilişkileri sayesinde tüm bölgenin parlayan ticaret yeridir. Ayrıca ilçede inşaatı bitmiş durumda olan Suriye transit geçiş hudut kapısı bu ticareti bir üst seviyeye çıkartacaktır.  Safirmall bölgenin alışveriş alışkanlıklarını değiştirmek, geliştirmek ve bunun yanı sıra bölge halkının sosyal hayatlarına farklı alternatifler sunarak yaşam kalitesini artırmak için projelendirilmiş bir yatırımdır. 

SAFİRMALL AVM

Şehre ve bölgeye yenilik katan, modadan alışverişe, alışverişten eğlenceye, eğlenceden lezzete kadar tüm ihtiyaçları sunabilen, ziyaretçilerinin istedikleri her an güvenle alışveriş yapıp, son moda ürünleri yakından takip edebilecekleri, yemek yiyip hoş vakit geçirebilecekleri yeni sosyal alanları.