Gratis, NTS Danışmanlık projesi Düzce KREMPARK AVM’de açıldı

Gratis, NTS Danışmanlık projesi Düzce KREMPARK AVM’de açıldı

Kiralaması NTS DANIŞMANLIK, yatırımı ve İnşaatı KREM ŞİRKETLER Grubu tarafından gerçekleştirilen Düzce KREMPARK AVM’de Gratis açıldı. 

Türkiye kişisel bakım sektöründe en yaygın mağaza ağı ile lider olan Gratis, 2009 yılında İstanbul’da kurulan bir kişisel bakım ve kozmetik marketi zinciridir. Yalnızca Gratis mağazalarında bulunan ithal markaların yanı sıra pek çok markaya ait ürünün yer aldığı Gratis; makyaj ürünlerinden bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar 13 farklı kategoride 30.000’i aşkın ürünü tüketiciler ile buluşturan kişisel bakım marketidir.

“Güzel Bak Kendine” mottosu ile yola çıkan Gratis’in amacı; müşterilerine kolay ulaşılabilir, hızlı ve rahat alışveriş imkânı sunarken temel kişisel bakım ihtiyaçlarının yanı sıra heyecan veren yeni markalar ve ürünler ile müşterilerine kişiye özel keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktır.

Düzce’nin ilk ve tek alışveriş merkezi olma özelliğine sahip KREMPARK AVM 34500 metrekare kapalı alana sahip Ankara, İstanbul ve Zonguldak gibi önemli illerimizin yol güzergâhı üzerinde olup şehir merkezinin de tam kalbinde konumlanmaktadır.

KREMPARK AVM, düzenli olarak yapmış olduğu sergiler, galalar ve etkinlik programları ile Düzce’ye yepyeni bir alış veriş anlayışı getirerek yılda yaklaşık 7.5 Milyon ziyaretçisine hizmet verip çalışmalarına başarı ile devam etmektedir.