Gezgin Anneler Kulübü M1Konya AVM’ye geliyor

Gezgin Anneler Kulübü M1Konya AVM’ye geliyor

Türkiye’nin en sevilen anne bloggerlarının yer aldığı Gezgin Anneler Kulübü 23 Şubat 2020 tarihinde, annelerle deneyimlerini paylaşmak üzere Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM’nin konuğu olacak.

Parents Dergisi tarafından anneler ve anne adaylarını ünlü anne – bebek – çocuk bloggerlarıyla buluşturan, onları sosyal hayatta daha fazla yer alabilmeleri için cesaretlendirmek amacıyla deneyimlerini samimi bir ortamda paylaşmalarını sağlayan Parents Gezgin Anneler Kulübü etkinliği; 31. Durağında M1Konya AVM’de Konyalı annelerle buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en sevilen ünlü anne – bebek – çocuk bloggerlarından Ece Kumkale (@hassasanne), Amine Kamburoğlu (bohemother), Sanem Uysal (@to_be_semy), Pınar Dönmez (@pinardonmez_), Enise Gülşah Yılmaz (eniselives)’in katılacağı etkinlikte bloggerlar annelik deneyimlerini paylaşacaklar.

Moderatörlüğünü Ece Kumkale’nin yapacağı etkinlikte Emzirme hemşiresi Deniz Kırmızı’da annelerin ve anne adaylarının sorularını yanıtlayacak.

23 Şubat 2020 tarihinde saat 15:00’de düzenlenecek etkinlik; Aptamil (@ilkadimlarim), Bambino (@bambino_tr) ve Sudocrem (@sudocremtr)’in birbirinden güzel hediyeleriyle sona erecek.

Etkinliğe Konya’daki tüm anneler ücretsiz ve kayıt yaptırmadan katılabilecekler.