Gebze Center’dan VW Passat kazanma şansı

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, 22 Kasım 2021 - 20 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerli araç kampanyası başlattı. Kampanya süresi boyunca Gebze Center AVM’den toplamda 250 TL ve katları tutarında alışveriş yapan herkes, VW Passat çekilişine katılma şansı yakalıyor

Gebze Center’dan VW Passat kazanma şansı

Yerli ve yabancı marka karmasını artırarak her ihtiyaca cevap veren Gebze Center AVM, çok özel bir kampanyaya ev sahipliği yapıyor.

Yeni yılı, yeni bir araba ile taçlandırmak isteyen herkes Gebze Center AVM’de buluşuyor.

20 Şubat 2022 tarihine kadar Gebze Center AVM’den 250 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar VW Passat çekilişine katılma şansı yakalıyor. Üstelik her 250 TL tutarındaki alışveriş ayrı bir çekiliş şansı…

Kamyanyaya katılmak isteyenler www.gebzecenterkampanya.com (ücretsiz) internet sitesine ad - soyad, doğum tarihi, gsm no, adres, e-mail bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra alışveriş fişinin/faturasının/e-faturasının fotoğrafını ilgili alana yükleyerek katılabilirler. Hediye araç Gebze Center ortak alanında kampanya süresince sergilenecek.

28.02.2022 tarihinde saat 14:00’de Gebze Center etkinlik alanında yapılacak çekiliş ile kampanyaya katılan bir talihli Volkswagen Passat 1.5 TSI 150 PS Impression DSG 2021 Model Otomobil kazanacak. Çekiliş Gebze Center AVM sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak aynı zamanda kazanan talihliler 03.03.2022 tarihinde Hürriyet Gazetesi’nde duyurulacak.

Bu kampanya MPİ’nin 18.11.2021 tarihli ve E-24951361-255.01.02-12001 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 18 yaşından küçükler katılamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Ayrıntılı bilgi için ve www.gebzecenter.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

FİBA CPM yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Gebze Center AVM hakkında ayrıntılı bilgi için www.gebzecenter.com.tr adresi ziyaret edilebilir. Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.