Gebze Center AVM’de Ocak Ayı dolu dolu başladı

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM’nin kurulduğu günden bu yana düzenlediği ve artık geleneksel hale gelen Kitap Fuarı başladı. 30 Ocak 2022 tarihine kadar sürecek olan fuar kapsamında birbirinden değerli yazarlar kitaplarını imzalayacak. Velilerin özel okul görüşmelerine de ev sahipliği yapan Gebze Center AVM’de, Özel Okul Tanıtım Günleri 23 Ocak’a kadar devam edecek

Gebze Center AVM’de Ocak Ayı dolu dolu başladı

Gebze Center AVM’nin geleneksel hale gelen Kitap Fuarı 11. kez kapılarını açtı. Gebze Center’ın kurulduğu günden bu yana aralıksız olarak Ocak ayında düzenlediği fuar, yazarları, okurları, kitapları, yeni çıkanları, çok sevilen ve klasikleşen eserleri ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Penguen Kitabevi işbirliği ile düzenlenen fuar kapsamında birbirinden değerli yazarlar okurlarıyla buluşuyor.  Gebze Center AVM etkinlik alanında gerçekleşen Kitap Fuarı 30 Ocak’a kadar ziyaret edilebilir.

Özel Okul Tanıtım Günleri Gebze Center AVM’de…

Velilerin özel okul görüşmelerine de ev sahipliği yapan Gebze Center AVM’de Özel Okul Tanıtım Günleri 23 Ocak’a kadar devam edecek. En iyi, en doğru, en uygun okulu bulmak için yapılan Tanıtım Günlerine Gebze Bölgesinde yer alan; Özel Adem Ceylan Final Teknik Koleji, Akademi Royal, Kaynes, Hazar Eğitim Merkezi, Çözüm Koleji, Gebze Final Anadolu ve Fen Lisesi, Nazmi Arıkan Gebze Fen Lisesi, Özelsin Koleji, Pelikan Eğitim Kurumları, Rehberim Koleji, Uğur Okulları, Yeni Atlas Okulları katılıyor. Gebze Center AVM etkinlik alanında bulunan stantlara tüm ziyaretçiler hijyen kurallarına dikkat ederek katılabilir.

Güvenli ve keyifli alışveriş için TSE Belgesi yenilendi…

Uyguladığı hijyen kuralları ile pandemi döneminde güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaya devam eden Gebze Center AVM, bu uygulamaları ile TSE - COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı kapsamında güvenli hizmet belgesi almıştı. TSE yetkilileri tarafından yeniden denetlenmesi sonrasında bütün hijyen önlemlerinin alındığı ve eksiksiz uygulandığı tespit edildi. Kocaeli ilinde belgeyi alan ilk AVM olan Gebze Center, bu denetim sonrasında belgesini ilk yenileyen AVM oldu.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) ve AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM)  hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.