Gebze center AVM çekilişinde otomobil talihlisi belli oldu

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, otomobil talihlisini belirledi. Yapılan çekilişte Salim Yeşilyurt, VW Passat sahibi olmanın mutluluğunu yaşadı.

Gebze center AVM çekilişinde otomobil talihlisi belli oldu

Yerli ve yabancı marka karmasını artırarak her ihtiyaca cevap veren Gebze Center AVM kampanyasına katılan şanslı ziyaretçi aracına kavuştu. 

22 Kasım 2021 - 20 Şubat 2022 tarihleri arasında 250 TL ve katları tutarında alışveriş yapan herkesin katılabildiği kampanyanın çekilişi Gebze Center AVM etkinlik alanında noter huzurunda gerçekleştirildi.

AVM ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği ve büyük heyecanla beklediği çekiliş sonucunda 26140 numara kupon sahibi Salim Yeşilyurt, Volkswagen Passat 1.5 TSI 150 PS Impression DSG 2021 Model Otomobil kazanan talihli kişi oldu. Aracını görmek için AVM’ye gelen Salim Yeşilyurt “19 yaşımdan beri bir aracım olsun çok istiyordum. Maalesef ekonomik koşullar nedeniyle hayal gibi geliyordu. Hayallerimi gerçekleştirmemi sağlayan Gebze Center AVM’ye çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gebze Center tarafında her sene kış aylarında düzenlenen ve gelenekselleşen Yılbaşı Çekiliş Kampanyası bu sene MPİ’nin 18.11.2021 tarihli ve E-24951361-255.01.02-12001 sayılı izni ile düzenlendi. Oldukça ilgi gören kampanyaya Türkiye’nin 65 farklı ilinden katılım oldu.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yönetim şirketi Fiba Commercial Properties (Fiba CP) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Gebze Center AVM hakkında ayrıntılı bilgi için www.gebzecenter.com.tr adresi ziyaret edilebilir.