Perakende

TEPE EMLAK

Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş - Ankara

Kategori : AVM Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı

Adres : Dumlupınar Bulv. Mustafa Kemal Mah. Tepe Prime İş ve Yaşam Merkezi No: 266 Asma Kat No: 19-20 Çankaya / Ankara

Mail : [email protected]

İletişim : 0312 266 01 11

Faks: 0312 266 00 03

http://www.tepeemlak.com.tr

http://www.tepeemlak.com.tr/files/Tepe%20Emlak%20Brosur.pdf

  “ Yenilikçi, yaratıcı, keyifli mekanlarla yaşama ve markalara değer katar.”

1996 yılından beri insanların hayatına dokunan ve şehirlere yeni değerler kazandıran projeler üreten Tepe Emlak Yatırım, Bilkent Holding’in önde gelen şirketleri arasında yer alıyor.

 

Tepe Emlak Yatırım, Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa’nın tanınmış şirketleriyle iş birliği yaparak Türkiye’nin birçok farklı bölgesinde, alışveriş merkezi sektöründe önemli yatırımlara imza attı. Gerçekleştirdiği her projeyle istihdam sağlayarak ve yabancı sermayeyi çekerek ülke ekonomisine katkıda bulundu.

Bugüne kadar Türkiye genelinde 11 alışveriş merkezine ait toplam 1,5 milyon m² arazi, Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.

Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan Tepe Nautilus, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından 'Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır' mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi Bilkent Station’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan Bilkent Center, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralı’ların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi Tepe Prime AvenueAhlatlıbel Atatürk Parkı ve ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM’nin kiralama, alışveriş merkezi ve varlık yönetimini yapmaktadır.

Gastronomi, alışveriş, eğlence ve sanat konsepti ile 42 Maslak, Sığacık Teos Marina, Mix Kayseri AVM gibi karma projelerin Kiralama ve Konsept danışmanlığı hizmetlerini vermiştir.

Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım’ın stratejik önceliği, yönetimini üstlendiği alışveriş merkezlerinin pazar paylarını korumak, marka değerini oluşturmak, farklılıklarla değer katmak ve artırmaktır. Bu doğrultuda, en iyi hizmeti sağlayabilmek için ulusal ve uluslararası ulaşılabilir birçok markaya da yer vermektedir.

Tepe Emlak Yatırım A.Ş, alışveriş merkezi ve varlık yönetimi, kiralama ve yönetim hizmeti danışmanlığında büyümeyi, alışveriş merkezlerinde, dönemin trendlerini değerlendirerek tüm paydaşlarının ihtiyaçlarını karşılayan projelendirme ve yenilikçi konsept uygulamalarıyla yaşam alanları yaratmayı, bütüncül sürdürülebilir projeler gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

AYD