Perakende

Podium Ankara

Podium Ankara - Ankara

Kategori : Alışveriş merkezleri

Adres : Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60 Yenimahalle-Ankara

Mail : [email protected]

İletişim : +90 312 397 9400

http://www.ankarapodium.com

2015 yılının Ekim ayında kapılarını başkentlilere açan Podium Ankara, güçlü marka karması, ana yolların kesiştiği merkezi konumu, modern mimarisi, açık ve kapalı sosyal yaşam alanları ile öne çıkıyor. Podium Ankara, hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markalara ev sahipliği yapan 180 mağazaya ve 70 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip.

Ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacakları bir alışveriş ortamı olarak tasarlanan Podium Ankara, son teknolojinin kullanıldığı 11 salonlu sineması, açık havada havuz kenarında bulunan cafe-restoranları, spor kompleksi ve çocuk eğlence alanları ile keyifli bir dünya sunuyor.

Gün ışığından yararlanılan mimari yapısı, geniş koridorları ve yüksek tavanları ile ferah ve konforlu bir alışveriş atmosferi sunan Podium Ankara’da 3 bini kapalı ve 600'ü açık olmak üzere toplam 3 bin 600 araç kapasiteli geniş bir otopark bulunuyor.

Podium Ankara’da ayrıca ziyaretçiler için bebek bakım odaları, engelli hizmetleri, revir, mescit, atm merkezi gibi tüm detaylar incelikle planlandı.

Projenin mimari tasarımı dünyaca ünlü Amerikalı RTKL firmasına ait, proje müellifi ise ABY DESIGN. Podium Ankara projesinde kiralanabilir alanlar dışında 11 bin metrekare alana sahip 140 odalı bir şehir oteli de yer almaktadır.