Perakende

ParkOra Yaşam ve Eğlence Merkezi

PARKORA TURİZM SAN. VE TİC.A.Ş - Bursa

Kategori : Alışveriş merkezleri

Adres : Akpınar Cad. No:12 Nilüfer/BURSA

Mail : [email protected]

İletişim : 0224 404 02 02

www.parkora.com.tr

twitter.com/parkora_bursa

BURSA’NIN YENİ TRENDİ PARKORA YAŞAM VE EĞLENCE MERKEZİ

Bursa’nın önde gelen inşaat firmalarından Öztimur Yapı Proje İnşaat ve T. Tuğcu İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen ParkOra Yaşam ve Eğlence Merkezi, şehirle iç içe konumu, ferah mimarisi ve bünyesinde yer alan seçkin markaları ile eğlence hayatına yeni bir soluk ve heyecan katıyor.

Bünyesinde birbirinden seçkin markaları barındıran Yaşam ve Eğlence Merkezi’nde Bursa’nın en büyük performans merkezi Inferno da yer alıyor. Bunun yanı sıra Happy Moon’s, Şey Pub, Mabel Çikolata ilk ve tek mağazaları ile ParkOra’da hizmet vermeye devam ediyor.   Bowling, bilardo, video oyunları, karaoke ve parti salonlarıyla yaklaşık 2000 metrekare alana sahip Eğlenjoy her yaş kesiminden ziyaretçinin eğlence anlayışına cevap veriyor.

Her yere yakın konumu, 55.000 metrekare hizmet alanı, 1000 araçlık kapalı otoparkı, kafe restoranları, gece kulübü ve eğlence mekânları ile her kesimden ziyaretçinin isteklerine cevap veren Parkora Yaşam ve Eğlence Merkezi şehrin marka değerini yükseltiyor.

Kiralanabilir ofisleri, vale ve özel kapalı otopark hizmetleri de projenin tercih edilme sebeplerini artırıyor.

David People, Uzay Pastanesi, Minty Lounge, Ot Kafe, My Great Chefs Steak House, Mio Bianca, Estetica Plus, Luemond, Starbucks, EVE Kozmetik, Kahveland ve Crazy Flakes, , Bargello ve Sonax gibi birçok güçlü markayı da bünyesinde barındıran Parkora Yaşam ve Eğlence Merkezi Bursa’nın yeni trendi olma yolunda hızla ilerliyor.