Perakende

OUTLET CENTER İZMİT

BAYRAKTAR GAYRİMENKUL GELİŞTİRME AŞ - Kocaeli

Kategori : Alışveriş merkezleri

Adres : Sanayi Mahallesi Ömer Türkçakal Bulvarı Eski Gölcük Yolu Üzeri 41040 İzmit / KOCAELİ

BOYALI KÖŞK SOK. 4/1 BEBEK 34345 İSTANBUL

Mail : [email protected]

İletişim : 0262 335 31 70

İletişim 2 : 0 532 010 19 97

Faks: 0 262 335 06 01

https://outletcenter.com.tr/

Türkiye’nin ilk ve gerçek outleti "Outlet Center İzmit" 

Bir Bayraktar Grubu kuruluşu olan, Türkiye’nin ilk ve gerçek outlet’i Outlet Center İzmit, 05 Nisan 1997 tarihinde hizmete açıldı. Açılışından bu yana dünyaca ünlü markaları fabrika satış fiyatlarıyla sunan merkez, aynı zamanda İstanbul ve çevre illeri ile Kocaeli halkının buluşma ve yaşam merkezi oldu.

1997 yılında Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. tarafından kurulan Outlet Center İzmit, kurulduğu günden bugüne iş yapış şekli olarak benimsediği, müşterilerine en uygun fiyatlarla hizmet verme sözünü yerine getirmeye devam ediyor. Müşterilerini dünya markaları ile en uygun fiyatlarla tanıştıran merkez aynı zamanda gerçek outlet yaklaşımından ödün vermeden, tüketici ile üreticiyi doğrudan buluşturarak, müşterilerine alışverişlerinde fiyat avantajları sağlıyor. Tekstil, ayakkabı ve aksesuarların yanında, hipermarket, ev dekorasyonu, elektronik, fast food, spor merkezi ve eğlence-dinlenme olanakları da sunan merkez aynı zamanda yüzlerce dünya markasını da bir araya getiriyor.

Kendi alanının öncüsü olan Outlet Center İzmit, açılışından bu yana sektörün en popüler oyuncularının başında yer alıyor. Outlet Center İzmit’in mağaza karması içinde yer alan markaların büyük bir bölümü satış anlamında, markanın en iyi satış yapan ilk 5 mağazası arasında yer alıyor. Misafirlerine bir yaşam merkezi sunmayı vadeden Outlet Center İzmit; 2017’de yenilenerek; alt yapısını, oyun alanlarını, otoparklarını, güvenlik sistemlerini, aydınlatma sistemlerini ve peyzaj alanlarını yeniledi.

Pandemi sürecinde ise sağlık önlemlerini en sıkı şekilde uygulayarak İzmit halkına kısıtlı sayıda mağazayla da olsa hizmet vermeyi sürdüren Türkiye’nin ilk ve gerçek outleti Outlet Center İzmit, kontrollü sosyal hayata geçiş sürecinde kademeli olarak çalışma saatlerini ve mağaza sayısını artırdı. Açık havada alışverişe imkân tanıması nedeniyle yasakların uygulandığı dönemde birçok İzmitlinin öncelikli tercihi haline gelen Outlet Center İzmit, normal hayata geçiş sürecinde de yine güvenli ve avantajlı alışverişin adresi olmaya devam ediyor.

Salgın döneminde “önce önlem, sonra alışveriş” ilkesi ile rahat ve güvenli alışveriş için çok sıkı önlemler alarak çalışmalarına ara vermeden devam eden Outlet Center İzmit Yönetimi, bünyesindeki mağazaların tam olarak açılmasıyla gerekli tüm sağlık önlemlerini titizlikle uygulamaya devam ediyor.

Toplam 144 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan Outlet Center İzmit, 2 bin 500 araçlık ücretsiz otoparka ve 28 bin 777 metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Cafe & restoran, eğlence alanları, spor merkezi ve Türkiye’nin önde gelen firmalarına ait 60 adet fabrika satış mağazası ile faaliyet gösteren Outlet Center İzmit, bünyesinde bulunan yüzlerce ünlü markayla ziyaretçilerine tüm yıl boyunca avantajlı ve keyifli alışveriş imkânı sunuyor.

Outlet Center İzmit’te, birçok ünlü markanın “fabrika satış mağazası” tek çatı altında;

Burger King - Demlikhane - Kahve Dünyası - Köfteci Yusuf - Lezzet Durağı - McDonald’s - Starbucks Coffee - Bolçi Çikolata

Life Express Fitness Club - Mehmet Tatlı Kuaför

MMM Migros - Migros Toptan

Turkcell

Shell

Adidas Outlet - Altınyıldız Classics - Atasay Outlet - Ayakkabı Dünyası - Bambi - Beymen Business - Colin's - Çift Geyik Karaca - Defacto - Derimod Depo - Dufy Outlet - Enza Home - Flo - Hatemoğlu - Hummel - Kemal Tanca - LC Waikiki Outlet - Lee Cooper - Levi’s - Madame Moss - Mavi - Minel Outlet - Network - Nike Factory Store - Outlet Vakko - Pabuç - Panço Outlet - Penti Outlet - Puma - Reebok - Sarar - Skechers - Tiffany & Tomato - Tommy Hilfiger - Toyzz Shop - U.S. Polo Assn. - Under Armour - Watsons - Yataş Bedding

Son dönemde aramıza yeni katılan mağazalar;

Atasun Optik - Calvin Klein - Centone - Columbia - Jack & Jones - Kokoş Accessories - LC Waikiki Outlet Çocuk - Pierre Cardin - Turkcell - DTR Designlights

Ayrıntılı bilgi için: (262) 335 31 70 – OUTLET CENTER İZMİT

OUTLET CENTER İZMİT: Bayraktar Holding bünyesinde, 1997 yılından bu yana hizmet veren Türkiye’nin ilk outlet’i Outlet Center İzmit, Türkiye’nin en iyi markalı ürünlerinin (iki yüze yakın ünlü marka) satışa sunulduğu 59 mağaza, 4 restoran, 3 kafeterya ve eğlence mekânları ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Toplam 144.000 m²'lik alan üzerine kurulmuş 28.777 m²'lik kiralanabilir alanı bulunan, merkezde 2.500 araç kapasiteli ücretsiz otopark alanı mevcuttur.