Perakende

M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

METRO PROPERTIES GAYRİMENKUL YATIRIM AŞ - Adana

Kategori : Alışveriş merkezleri

Adres : YENİ MAHALLESİ ÖĞRETMENLER BULVARI 87071 SOK. NO: 5 SEYHAN ADANA

Mail : [email protected]

İletişim : 0322 271 01 18

www.m1adana.com.tr

2000 yılında kapılarını açan M1 Adana AVM, yıllık 15 milyon ziyaretçisi ile Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor. 200 mağaza, 90.000 m2  kiralanabilir alana sahip M1 Adana AVM, büyüklüğü ve mağaza karmasıyla ziyaretçilerine keyifli alışveriş yapma imkanı sağlarken, eğlence ve kültürel etkinliklere katılma fırsatı sunuyor. 

M1 Adana AVM ziyaretçilerinin dış mekan teraslı cafe-restoranlarda, açık alanda rahat ve keyifli vakit geçirebilecekleri yeni bir mimari konsepte öncülük ediyor. Güvenli ve geri dönüşümlü malzemelerin kullanıldığı, çocuk sağlığın ön planda tutulduğu oyun alanı ve kuru oyun  havuzu ile minik ziyaretçilerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. 20 yıldır Adana ve bölge halkına her alanında farklı bir tecrübe yaşatan M1 Adana AVM’de Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markaları bulunuyor. Carrefoursa, H&M, IKEA Sipariş ve Teslim Noktası, Media Markt, Koçtaş, LC Waikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, Armağan, Boyner, YKM, Zara, Marks&Spencer, GAP, Mango, Koton, Mavi, Teknosa, Goldpark, Kitapsan ve Paşabahçe gibi uluslararası ve ulusal zincir mağazaları, yerel markalarla aynı çatı altında toplayan M1 Adana AVM; 8.800 m2'lik sinema alanı, 1.600 m2'lik yiyecek - içecek bölümü (Food Court), 3050 araç kapasiteli otoparkı, ATM ve müşteri hizmetleri gibi modern alışveriş ortamının gerektirdiği tüm birimleriyle bölgeye katkı sağlamaya devam ediyor.  

Ferah mekanı ve lezzetli alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi M1 Adana; çocuk oyun alanları, Cinemaximum ve geniş eğlence alternatifleriyle alışverişi benzersiz bir keyfe dönüştürüyor.