Finn ve Jake DeFacto’da

DeFacto, Adventure Time’ın sevilen karakterleri Finn&Jake ve arkadaşları en havalı halleriyle DeFacto Çocuk Koleksiyon’unda yerini aldı

Finn ve Jake DeFacto’da

Ulaşılabilir öncü moda markası DeFacto’nun lider çocuk kanalı Cartoon Network işbirliği ile çocuklar için hazırladığı koleksiyonunda farklı tasarımlar dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü çizgi dizi Adventure Time’ın lisanslı ürünleri, DeFacto Çocuk Koleksiyonu’nda uygun fiyatları ve rahat tasarımları kız ve erkek çocuklar ile buluştu.

DeFacto’nun Barcelona Tasarım Ofisi’nde hazırlanan koleksiyonda Adventure Time’ın ana kahramanları Finn&Jake ve sevimli arkadaşları Prenses Ciklet,  Bimo,  Buz Kralı,  Yumrular Prensesi, Vampir Prenses Marcelin ve Gökkuşağı Atı’nın maceralarının anlatıldığı birçok ürün bulunuyor. Farklı slogan ve görsellerin yer aldığı baskılı tişörtler ve kış soğuklarına meydan okuyacak bereler DeFacto çocukların kalbini fethedecek. 3-10 yaş kız ve erkek çocuk gruplarında yer alacak ürünler cıvıl cıvıl renkleri ve eğlenceli tasarımlarıyla dikkat çekecek. Yaklaşık olarak 90 bin adet üretilen ürünler İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Diyarbakır, Van, Samsun, Trabzon, Gaziantep, İzmit, Muğla, Manisa, Amasya, Tekirdağ, Mersin, Hatay, Eskişehir, Konya illerinin de yer aldığı 150’yi aşkın noktada satışta olacak.