Evlilik hazırlığı yapan çiftlere Tepe Home’dan bahar müjdesi

Evlilik hazırlığı yapan çiftlere Tepe Home’dan bahar müjdesi

Kalbi evinde sevgiyle atanların buluşma noktası olan Tepe Home, evlilik hazırlığı yapan çiftlere, yaşam alanlarını kendi zevklerine göre tasarlayabilecekleri farklı ve şık seçenekleri %50 İndirim avantajı ile sunuyor.

Estetiğin ön planda olduğu hem konsept hem de stil bütünlüğünü bir arada sunan mobilyalarını kalitesiyle harmanlayan Tepe Home, avantajlı evlilik paketleri ile evlilik heyecanı yaşayan çiftlerin buluşma noktası oluyor. Tepe Home, en çok beğenilen koleksiyonların bir araya geldiği 3 farklı paket alternatifi ile baharın büyüsü ve güzelliğini evlere taşıyor. Yeni bir evde yeni bir hayata adım atmaya hazırlanan çiftler, keyifle ve zevkle kullanacakları, şıklığı konfor ile birleştiren evlilik paketlerini Tepe Home’da %50 indirimli olarak satın alabiliyor. Kısa bir süre geçerli olacak olan evlilik kampanyasında; Edmond Koltuk Takımı, Astoria Yatak Odası takımı, Astoria Yemek Odası Takımı 73.857 TL yerine 37.000 TL ‘den satışa sunuluyor. Melman Köşe Koltuk, Siva Yatak Odası Takımı, Siva Yemek Odası Takımı 60.715 TL yerine, 30.000 TL’ye satılıyor. Milano Koltuk Takımı, Santino Yatak Odası Takımı, Santino Yemek Odası Takımı ise 56.054 TL yerine 28.000 TL etiketle satılıyor.

Evinizin dekorasyonu için ihtiyacınız olan her şeyi aynı çatı altında sunan, tasarladığı mekânlarla konforlu ve estetik yaşam alanları sunan Tepe Home, bu çok özel fırsattan yararlanmak isteyen çiftleri ya da yeni ev kuranları mağazalarına ve www.tepehome.com.tr’ye davet ediyor.