Evidea, Bolu’da ilk mağazasını 14 Burda AVM’de açtı

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, Bolu’da ilk mağazasını 14 Burda AVM’de açtı.

Evidea, Bolu’da ilk mağazasını 14 Burda AVM’de açtı

Geniş ürün yelpazesi ve ferah mağazaları ile tüketicilere keyifli bir ev alışverişi deneyimi vaat eden Evidea, 29. mağazasını Bolu 14 Burda AVM’de 23 Aralık Perşembe günü hizmete sundu.

Evidea mağazasının açılış töreni; Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Fatih Yamaner, Esas Holding Kiralama Direktörü Mutlu Sartık, Esas Holding Mülk Yönetimi Direktörü Nezaket Akçakaya, 14 Burda AVM Genel Müdürü Erol Yıldız, Evidea yönetim ekibi ve Evidea çalışanlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

Yaklaşık 1.500 m2 büyüklüğündeki keyifli ve ferah mağazaları ile kadın tüketicilerin gözdesi olan Evidea, Bolu mağazanın açılışına özel cezbedici bir açılış kampanyası sunuyor. 23 Aralık - 2 Ocak tarihleri arasında geçerli olan kampanya, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde her 500 TL ve üzeri alışverişe anında 100 TL indirim kazandırıyor.

Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş, “Bolu mağazamızı açmanın heyecanı içindeyiz. Ferah mağazalarımızda tüketicilere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. Güçlü organizasyonumuz, deneyimli kadromuz ve geniş ürün yelpazemiz ile büyümeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Sloganı “burada her şey evim için” olan Evidea, 2025 yılı sonuna kadar 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.