Evidea, Adana’da mağaza açıyor

Evidea, Adana’da mağaza açıyor

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam eden ve ev yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana hizmet veren Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekliyor. Adana’da mağaza açmaya hazırlanan Evidea, 6 Ekim Perşembe günü 01 Burda AVM’nin 2.katında hizmete giriyor.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, mağaza zincirini büyütmeye devam ediyor. Adana’da mağazasını 6 Ekim’de 01 Burda AVM’nin 2.katında açmaya hazırlanan Evidea, tüketicilere keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Türkiye genelinde 34 mağaza ile hizmet veren Evidea, 35. mağazasını 1.500 m2 büyüklüğündeki ferah mağaza konseptiyle 01 Burda AVM’de tüketicilerle buluşturuyor. Açılışa özel bir kampanya sunan Evidea, 06 Ekim – 16 Ekim tarihleri arasında her 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.*

Ev dekorasyonunda her ihtiyacı karşılamaya yönelik ürünleriyle kalitesinden ödün vermeyen ve uygun fiyat politikası sunan Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ediyor. Güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla tüketicilerin ilk adresi olan Evidea, 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

*İndirim elektrikli ev aletleri dışında bütün ürünlerde geçerlidir.