Eruslu Sağlık Ürünleri ve İstanbul PERDER iftar yemeğinde buluştu

Eruslu Sağlık Ürünleri iftar yemeği programı, bu sene geçtiğimiz gün İstanbul Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşti. İstanbul PERDER Üyelerine özel olarak organize edilen iftar yemeğinde üyeler ve kategori yöneticileri bir araya geldi

Eruslu Sağlık Ürünleri ve İstanbul PERDER iftar yemeğinde buluştu

 

 

Eruslu Sağlık Ürünleri ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine, perakende sektöründe İstanbul’un önde gelen yerel zincir market temsilcileri katıldı. Firma, Ramazan ayında bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı.

 

Eruslu Sağlık Ürünleri Yurt içi Satış Direktörü Sayın Mehmet Salih Kurt’un yapmış olduğu açılış konuşmasında, şirketin dünü, bugünü ve yarını ile ilgili açıklamalarda bulundu. İnovatif ürünler ile ilgili bilgiler verirken, piyasada ki durumumuzu ve şuan ki piyasa durumu ile ilgili bilgiler verdi.

İstanbul Perder başkanı Sayın Ramazan Ulu, yaptığı konuşmasında: “Yerel firmalar ile iş birliği yaparak kalkınmamıza katkıda bulunmak dernek olarak başlıca hedefimiz.” mesajını verdi. Sayın Ulu konuşmasının sonunda günün anısına teşekkür plaketi takdim etti.

 

Ünlü oyuncu ve firmanın reklam yüzü olan Sayın Ceyda Düvenci ve eşi Sayın Bülent Şakrak’ta katılımları ile geceye renk kattı.