En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması ödülü TAB Gıda'nın

Türkiye’nin hızlı servis restoran sektör lideri TAB Gıda, perakende sektörünün en prestijli ödül organizasyonu olarak kabul edilen Perakende Güneşi Ödülleri’nde ‘’En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü’’ne layık görüldü.

En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması ödülü TAB Gıda'nın

Türkiye’nin hızlı servis restoran sektörü lideri TAB Gıda, sektörün gelişimine katkıda bulunan kişi ve kurumların ödüllendirildiği Perakende Güneşi Ödülleri’nde İK uygulaması ‘’Level Up’’ ile ‘’En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması’’ ödülüne layık görüldü.

 

Türkiye genelinde 1.200’e yakın restoranı ve 25 bini aşkın çalışanının bireysel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamayı ilke edinen TAB Gıda, ‘Level Up’ uygulamasıyla, eğitim hayatını yarıda bırakmış çalışanlarının da yönetici pozisyonuna yükselebilmelerinin yolunu açıyor. Türkiye’nin en büyük uzaktan eğitim platformu Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi işbirliğiyle hazırlanan ve 5 farklı modülden oluşan programı tamamlayan çalışanlar sertifikalarını alarak yöneticiliğe terfi edebilme fırsatı yakalıyor.

Her şeyin merkezinde ‘insan’ var

Perakende Güneşi Ödül Töreni’nde ‘’Level Up’’ uygulamasıyla TAB Gıda adına ödülü alan TAB Gıda Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Asok, “1,5 yıldır yürüttüğümüz sıkı çalışmalarla çalışanlarımıza eğitimlerine devam etme imkânı tanıdık. Bize göre her şeyin merkezinde insan var.  

Bu eğitim programı ile Türkiye’nin hızlı servis restoran sektörü lideri TAB Gıda’nın eğitimde de öncü olduğunu göstermiş olduk. TAB Akademi çatısı altında çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını ve gelişim alanlarını tespit ederek, eğitim programları üzerinde çalışıyor ve çalışanlarımıza terfi fırsatları yaratıyoruz. Motivasyonla çıktığımız bu yolda layık görüldüğümüz ödülle bizlere daha iyisini başarmak için güç ve cesaret veriyor’’ diye konuştu.