Elite World Sapanca’dan Babalar Günü'ne özel kampanya

Elite World Sapanca’dan Babalar Günü'ne özel kampanya

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort;  babalar gününde de özel kampanyası ile babaları unutmadı. 19-20 Haziran tarihleri arasında Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’ta konaklayan babalar, kendilerine özel kampanyalarla keyifli zaman geçirecek.

Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile dikkat çeken Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, babalar gününe özel bir kampanya gerçekleştirdi. Söz konusu kampanyada 19-20 Haziran tarihleri arasında Elite World Sapanca’da konaklayan babalar, The Grill Ocakbaşı’nın lezzetlerini yüzde 15 indirimli olarak deneyimleyecek. Ayrıca doğanın kalbinde ATV keyfini yine yüzde 15 indirim ile yaşayacak.

Bu arada Elite World Sapanca; babaların yanında çocukları da unutmadı. Elite World Sapanca’nın içerisinde yer alan Gymboree Kids Club’a gelen çocuklar eğlencenin keyfini ücretsiz olarak çıkartacak.

Hijyenik ve güvenli bir tatil için Elite World CARE

Elite World Hotels zincirinde yer alan tüm oteller, güvenli turizm sertifikasına sahip olup, yüksek önlem ve güvenlik tedbirleriyle hizmetlerini sürdürüyor. Elite World CARE (Covid-19 Anti Risk Ekibi) adındaki uzman ekiplerle aktif bir şekilde denetleme ve değerlendirmeler sürekli devam ediyor. Konforlu ve güvenli bir tatil için her detayın titizlikle düşünüldüğü Elite World Otelleri’nde misafirler yüzde 50 doluluğu aşmayacak şekilde geniş ve hijyenik alanlarda sosyal mesafeye dikkat ederek ağırlanıyor.