Dinozorların dünyası Agora AVM’ye geliyor

2003 yılından itibaren İzmirlilerin gözde mekânı haline gelen Agora Alışveriş Merkezi, yeni eğitim ve öğretim yılının başlangıcından önce, okul alışverişi için birbirinden seçkin markaları ve birbirinden renkli etkinlikleriyle yine İzmirlilerin vazgeçilmez adresi olacak

Dinozorların dünyası Agora AVM’ye geliyor

Dünya üzerinde yaşamış en heyecan verici ve en güçlü canlılar Jurassic Age Tema Park Etkinliği ile 16-17-18 Eylül günlerinde 14.00 – 19.00 saatleri arasında Agora Alışveriş Merkezinde minikler ile buluşacak.


Yeryüzünün en gizemli hayvanları yeniden yeryüzüne çıkıyor
Okula Dönüş etkinlikleri kapsamında 16-17-18 Eylül günlerinde A Blok Etkinlik Alanı’nda Jurassic Age’i miniklerle buluşturmaya hazırlanan Agora Alışveriş Merkezi, birbirinden keyifli ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Saat 14.00 ile 19.00 arasında gerçekleşecek Jurassic Age Tema Park Etkinliklerinde Realistik yürüyen dinozorlar ile birlikte dans edecek, Mino Dino Sergisini görecek, Dino yarışmalarına ve özel kıyafetler ile fosil bilim-kazı çalışmalarına katılacaklar.. Dinozor eğitimine katılıp son olarak sertifika töreni ile sertifikalarını alacak olan minikler unutamayacakları bir gün geçirecek.


Agora Alışveriş Merkezi’nde okul alışverişi için indirimler devam ediyor
Okul alışverişi telaşının başladığı bu günlerde, Agora Alışveriş Merkezi’nde birçok seçkin markada yüzde 70’e varan indirimler devam ederken, çocukların okul ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar da başladı. Giyimden kırtasiyeye çocukların tüm okul ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri seçkin markaları ile Agora Alışveriş Merkezi okul alışverişi yapacak velilerin için vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, ilklerin adresi Agora Alışveriş Merkezi’nin okulların açılmasından önce çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacağını ve tüm zamanların en merak edilen hayvanları dinozorların dünyasının çocuklarla buluşacağını söyledi. Noyan; okulların açılmasından önce tüm çocukları enerji depolamak için Agora Alışveriş Merkezi’ne davet etti.