Dikkat DeFacto’da bebek var!

DeFacto; yeni koleksiyonu, yüzde yüz organik pamuktan üretilen kumaşlarla hazırlanan bebek ürünlerini annelerin beğenisine sundu. DeFacto organik bebek ürünleri koleksiyonu, Cevahir AVM’de yer alan DeFacto mağazasında gerçekleştirilen etkinlikte, fenomen anne Zeynep Aydoğan ve hamile rehberi Ayşe Öner’in katıldığı özel bir sohbetle annelere tanıtıldı

Dikkat DeFacto’da bebek var!

Birbirinden şık tasarımlarıyla her zevke ve yaş grubuna uygun koleksiyonlar hazırlayan DeFacto, yeni ürün grubu yüzde yüz organik pamuktan üretilen kumaşlarla hazırlanan organik bebek koleksiyonunu annelere ve anne adaylarına tanıttı. DeFacto’nun, Cevahir AVM mağazasında düzenlendiği etkinliğe katılan fenomen anne Zeynep Aydoğan, hamile rehberi ve doğum koçu Ayşe Öner, annelerin sorularını yanıtladı.

 

Ayşe Öner, DeFacto müşterilerine yeni doğan bakımı, gaz masajı, bebek egzersizi, emzirme ve bebek çocuk ilkyardımı konularında bilgi verdi. Organik bebek ürünlerinin önemini anlatan Öner, anneler ve anne adaylarının bebeklerinin gelişimi için merak ettiği soruları da yanıtladı.

 

DeFacto, yüzde yüz organik pamuktan üretilen kumaşlardan oluşan DeFacto bebek koleksiyonunda,  çıtçıtlı bodyler, pijama takımları, hastane setleri, yelekler, önlükler ve tulumlara kadar her bebeğin ihtiyacı olan pek çok ürüne yer veriyor.

 

Türkiye’de genelinde yer alan 30 DeFacto mağazasında satışa sunulacak koleksiyonda ürünler 0-3, 3-6, 6-9 ve 9-12 aylık seçenekleriyle satışa sunuluyor.