Denizkızı Ariel yeniden Agora’da

Yoğun ilgi gören çocuk tiyatroları Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşmaya devam ediyor

Denizkızı Ariel yeniden Agora’da

Agora Alışveriş Merkezi, eğlendirirken öğreten çocuk tiyatrolarına kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen “Deniz Kızı Ariel’in Maceraları” çocuk tiyatrosunun minik ziyaretçiler tarafındanyoğun ilgi görmesinden dolayı; 15-16 Ekim günlerinde yeniden Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşacak. Çocukların çok sevdiği Deniz Kızı Ariel’in su altı maceralarını, yeryüzündeki yaşantıya olan merakını ve yeryüzünde yaşamak için başından geçen serüvenlerin sergileneceği tiyatro oyunu Agora Alışveriş Merkezi -1.kat etkinlik alanında saat 15.00 ve 18.00’de iki seans olarak tekrar sahne alacak. Çocuklar ve aileleri tarafından sevilen tiyatro oyunlarını minikler ile buluşturan Agora Çocuk Kulübü, hafta sonları farklı tiyatro oyunları ile yoğun ilgi topluyor. Agora Alışveriş Merkezi, geçtiğimiz aylarda da Pamuk Prenses&Yedi Cüceler, Hansel&Gretel, Pinokyo, Mişi ve Arkadaşları, Don Kişot, Masal Diyarı, Punto’nun Gizemli Kutusu, Alice Harikalar Diyarı gibi sevilen masal kahramanlarının tiyatro oyunlarına yer vermişti.


Atölye çalışmaları da devam ediyor
Agora Çocuk Kulübü Ekim ayında da minikleri eğlenceli atölyeler ile buluşturmaya devam ediyor. 15 Ekim Duvar Panosu Tasarımı, 16 Ekim Eğlenceli Kurabiye Kavanozu, 22 Ekim Takı Tasarımı, 23 Ekim Çerçeve Yapımı, 29 Ekim Çim Adam Atölyesi, 30 Ekim Ahtapot Yapımı Atölyeleri 1. kat etkinlik alanında 13.00-18.00 saatleri arasında Agora Alışveriş Merkezi’nde minik ziyaretçilerin el becerilerini geliştirmelerini sağlayacak keyifli etkinliklerle buluşturacak.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, çocukları Agora Çocuk Kulübü’nün eğitici ve öğretici etkinlikleri ile buluşturmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, tüm aileleri çocuklarıyla keyifli vakit geçirmeleri için “Deniz Kızı Ariel’in Maceraları” Tiyatrosu’na davet etti.