DeFacto, “Şehre Dönüş” koleksiyonunu ile çevre projelerine önem veriyor

DeFacto, şehre döndüğümüz şu günlerde, doğanın pozitif enerjisini yansıtan, “Doğa Kalp Ben” temasıyla öne çıkardığı “Şehre Dönüş” koleksiyonunu, tarzını ve çevreyi önemseyenlerin beğenisine sunuyor. Koleksiyonda yer alan organik ve geri dönüşümlü malzemeden yapılan ürünler 59.90’dan başlayan fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor

DeFacto, “Şehre Dönüş” koleksiyonunu ile çevre projelerine önem veriyor

Doğaya dönmeyi özüne dönmek olarak tanımlayan DeFacto, sürdürülebilir bir yaşam ve moda anlayışıyla hazırladığı “Şehre Dönüş” koleksiyonuyla şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Doğanın korunması ve sürdürebilirlik konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan koleksiyonda yer alan, organik ve geri dönüşümlü malzemeden üretilen parçalar farklı stillere hitap ediyor. Sezonun göz alıcı renkleriyle zenginleşen “Şehre Dönüş” koleksiyonu gerek tasarım detayları gerekse rahatlık ve işlevselliği ile ön plana çıkıyor.

Son dönemde iklim değişikliğinin dünya ve Türkiye’deki etkilerine yönelik bilinçlendirme çalışmalarını sürdüren DeFacto, Doğa Kalp Ben temasıyla öne çıkardığı “Şehre Dönüş” koleksiyonundaki ürünleri indirimli fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuyor.

 

DeFacto, çevre projelerine önem veriyor

DeFacto, çevreye olan hassasiyeti ile ürünlerden, plastik kullanımındaki duyarlılığa, doğal kaynakların sorumlu kullanımıdan, döngüsel ekonomiye katkı sağlamaya kadar birçok alanda çalışmalar yürütüyor. Yakın zamanda bu çalışmalar kapsamında ormanların yeniden yeşermesini sağlamak amacıyla TEMA Vakfı’na fidan bağışında bulunan DeFacto, çalışanlarının gönüllü katılımı ile Çerkezköy'de hatıra ormanı oluşturdu.

DeFacto’nun Şehre Dönüş Koleksiyonu tüm DeFacto mağazalarında ve online alışveriş imkanıyla defacto.com’da.