Perakende PageSkin

DeFacto Kazakistan’da büyüdü

DeFacto, Çimkent ve Almati Mega Alışveriş Merkezi'nde aynı gün içinde iki mağaza açtı

DeFacto Kazakistan’da büyüdü

De Facto, yurtdışında mağaza açmaya devam ediyor. DeFacto, Kazakistan'ın iki farklı şehrinde, aynı gün içinde iki mağaza birden açarak yurtdışında 11, Kazakistan'da 6 mağazaya ulaştı.

DeFacto, odak noktası olan Balkanlar, Türkî Cumhuriyetler ve Ortadoğu'da hedeflerini gerçekleştirmeye devam ediyor. 2012 yılında Kazakistan'da ilk mağazasını açan DeFacto, Çimkent ve Almati Mega Alışveriş Merkezi'nde aynı gün içinde iki mağaza daha açarak Kazakistan'daki yatırımını sürdürüyor.

'Akdeniz Rahatlığı' mottosu ile perakende tekstil sektöründe yerini alan DeFacto, dünya markası olma vizyonu yolunda hızla ilerliyor. Kazakistan'ın en büyük şehirlerinden ikisine yatırım yapan ve ilerleyen dönemde yatırımlarını sürdürecek olan DeFacto, 6'sı Kazakistan'da olmak üzere yurt dışında 11 mağazaya ulaştı.

Her sezon yeni koleksiyonları ile moda tutkunlarının beğenisini toplayan DeFacto, rahatlık ve şıklığı bir arada tüm dünyaya ulaştırmayı hedefliyor. Kurulduğu 2003 yılından bu yana rahatlığından ödün vermeden, her ortamda şık ve modern görünmek isteyenlere uygun koleksiyonlar tasarlayan DeFacto, müşterilerine daha yakın olabilmek ve daha fazla lokasyonda hizmet verebilmek adına çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.

Kaynak: Dünya