DeFacto, Fas’a Kırmızı Şehir’den giriş yaptı

Perakende tekstil sektörünün Türkiye’deki önemli markalarından DeFacto, dünyanın dört bir yanında hizmet noktalarını artırmaya devam ediyor. Fas’ın “Kırmızı Şehir” olarak bilinen Marakeş şehrinde ilk mağazasını açan marka, Almazar Mall’daki mağazasında koleksiyonlarını Faslılar ile buluşturdu

DeFacto, Fas’a Kırmızı Şehir’den giriş yaptı

Dünya markası olma vizyonu çerçevesinde yurtdışı yatırımlarını sürdüren DeFacto , 2015 yılı hedeflerinden biri olan Fas’ta ilk mağazasının açılışını gerçekleştirdi. “Kırımızı Şehir” olarak bilinen Marakeş şehrinde yer alan Almazar Mall’da açtığı 807 metrekarelik ilk mağazasında koleksiyonlarını Marakeşlilerin beğenisine sundu.

Hedefleri doğrultusunda yeni girdikleri Fas pazarı ve DeFacto mağazasına açıklama yapan Defacto Perakende Grup Başkanı İhsan Ateş: “10 yıl içinde 10 ülkede markalaşarak gerçek bir dünya markası olma vizyonuna paralel olarak yurt dışı pazarlarında hızla büyümekteyiz. Marakeş’teki yatırımımız da bu hedeflerimiz doğrultusunda attığımız en önemli adımlardan biri. DeFacto olarak gelecek dönemde Fas’ta mağaza açmaya devam edeceğiz.” dedi.

Rahatlığından ödün vermeden, her ortamda şık ve modern görünmek isteyenlere uygun koleksiyonlar tasarlayan DeFacto, müşterilerine daha yakın olabilmek ve daha fazla lokasyonda hizmet verebilmek adına çalışmalarını sürdürüyor. Her sezon yeni koleksiyonları ile beğeni toplayan DeFacto, rahatlık ve şıklığı bir arada tüm dünyaya ulaştırmayı hedefliyor.