DeFacto’da fiyat indirimleri sürüyor

DeFacto, uyguladığı fiyat indirimleriyle müşterisini korumayı sürdürüyor. Geçen ay ürünlerinin yüzde 60’ında uyguladığı indirimle gündeme gelen DeFacto, yeni yılda da müşterisini destekliyor. DeFacto mağazaları ve defacto.com’da indirimler devam ediyor

DeFacto’da fiyat indirimleri sürüyor

Global moda markası DeFacto, müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Yıl sonunda ürünlerinin yüzde 60’ında uyguladığı indirimle enflasyonla mücadeleye destek olan marka, mağazalarında ve defacto.com’da indirimi sürdürüyor. Yeni yılda da destekten vazgeçmeyen DeFacto, kaliteyi ulaşılabilir fiyata sunmak için kadın, erkek, çocuk, bebek ve aksesuar kategorilerinde uygun fiyat avantajını müşterisine sunuyor.  

Defacto.com’dan ve mağazalarfan yapılacak alışverişlerde fiyatlar; kadın giyim kategorisinde mont ve kabanlar 199,99 TL’den, hırka ve kazaklar 49,99 TL’den, pantolon ve jeanler 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla moda severlerle buluşuyor. Bu sezonun vazgeçilmesi kadın ve erkek eşofman takımları ise 59,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Erkek giyim katergorisinde, mont ve kabanlar 149,99 TL’den, sweatshirtler 39,99 TL’den, pantolonlar ve kazaklar 49,99 TL’den, joggerlar ise 69,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kış aylarından içinizi sıcacık yapacak atkılar 29,99 TL’den, bere ve eldivenler 19,99 TL’den başlayan fiyatlarıyla sezonun kurtarıcısı olacak.

Bebek dış giyim ürünleri 129,99 TL’den çocuk dış giyim ürünleri ise 99,99 TL’den başlayan fiyatlarla raflarda yerini alıyor.