DeFacto ay sonunda 260 mağazaya ulaşacak

Perakende tekstil sektörünün Türkiye’deki önemli markalarından DeFacto, hizmet noktalarını artırmaya devam ediyor. DeFacto Mayıs ayında Türkiye’nin dört bir yanında toplam 13 bin metrekarelik alanda açacağı 10 yeni mağazasında sevenleri ile buluşuyor

DeFacto ay sonunda 260 mağazaya ulaşacak

Perakende tekstil sektöründe hızlı büyümesini sürdüren DeFacto bu yıl da yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. 2003 yılından bu yana yaptığı büyük yatırımlar ile dikkat çeken DeFacto, Bodrum Midtown AVM, Trump AVM, Diyarbakır Forum AVM, Adapazarı Altınhan İş Merkezi, Adapazarı Agora AVM, Van Cumhuriyet Caddesi, Bursa Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Menemen İzmir, Manavgat Antalya ve Osmanbey Halaskargazi Caddesi’nde 10 yeni mağaza açıyor. Toplam 13 bin metrekarelik yeni mağazalarıyla müşterilerine hizmet verecek olan DeFacto, ay sonunda toplamda 260 mağazaya ulaşacak.

Defacto Perakende Grup Başkanı İhsan Ateş,  “Mayıs ayı içinde Türkiye’nin dört bir yanında, toplamda 30 basketbol sahası büyüklüğünde 10 yeni mağaza açıyoruz. Bu yıl sonuna kadar 100 yeni mağaza açmayı hedefliyoruz.” dedi. Kurulduğu 2003 yılından bu yana rahatlığından ödün vermeden, her ortamda şık ve modern görünmek isteyenlere uygun koleksiyonlar tasarlayan DeFacto, müşterilerine daha yakın olabilmek ve daha fazla lokasyonda hizmet verebilmek adına çalışmalarını sürdürüyor.