Çocukların, gençlerin ve ebeveynlerin gözdesi Next Level AVM

Çocukların, gençlerin ve ebeveynlerin gözdesi Next Level AVM

2022 yılında gerçekleştirdiği birbirinden keyifli etkinliklerin yanı sıra ev sahipliği yaptığı Max Level Kids ve Max Level Arena ile çocukların ve gençlerin ilk adresi olan Next Level AVM, bu yıl da seçkin markalarla ziyaretçilerini karşılamaya devam etti

JLL Türkiye tarafından yönetilen, gerek merkezi konumu ve geniş alanları, gerekse zengin marka karmasıyla Başkentlilerin uğrak noktalarından olan Next Level AVM, bünyesine kattığı yeni markaları, ev sahipliği yaptığı çocuk ve gençlik merkezleri ve sanatseverleri ağırladığı Çukurambar Ziraat Sanat Galerisi ile 2022 yılını dolu dolu geçirdi.

Teras konserlerinden lisanslı çocuk etkinliklerine, dönüşüm atölyelerinden keyifli söyleşilere, hediyelik eşya fuarlarından özel gün kutlamalarına kadar birbirinden farklı aktivitelerle ziyaretçilerini ağırlayan Next Level AVM, yeni açılan çocuk ve genç eğlence merkezleriyle de Başkentlilere özel deneyimler yaşatmayı başardı.

Max Level Kids ve Max Level Arena çocukların ve gençlerin buluşma noktası oldu

Keyifli oyun alanlarının yanı sıra eğitici atölyeleriyle çocuk ve ailelerin buluşma noktası olan Max Level Kids’in ardından, geçtiğimiz aylarda açılan 12 yaş ve üzeri gençler için tasarlanan, birbirinden farklı macera parkurları ve oyun alanlarından oluşan Max Level Arena da Başkentlilerin uğrak noktalarından oldu. Toplamda 6.000 metrekare büyüklüğünde bir alanda, uzun, titiz ve detaylı çalışmalar neticesinde kurulan merkezler, sadece oyun ve eğlence değil; en son teknolojilerle donatılmış bölüm ve kurgularıyla eğitim alanında da çocuklara ve gençlere önemli katkılar sağlamaya devam ediyor.

Birbirinden değerli sanatçıların eserleri Ziraat Bankası Çukurambar Sanat Galerisi’nde

Next Level AVM’de yer alan Ziraat Bankası Çukurambar Sanat Galerisi, yıl boyunca birbirinden değerli sanatçıların en özel eserlerine ev sahipliği yapmayı sürdürdü. Resim ve heykel başta olmak üzere geniş yelpazede bir sanat şöleni sunan merkez, sanatseverlerin de uğrak adreslerinden biri oldu. Mevlüt Akyıldız, Maria Kılıçlıoğlu Baraz, Teoman Südor ve daha birçok sanatçının eserlerini sergileyen Galeri, son olarak da Mustafa Salim Aktuğ’un Yer Çekimi kişisel resim sergisini misafirlerinin ilgisine sundu. Sergi, 30 Ocak tarihine kadar görülebilecek.