Çocuk gösterisi ‘Kıvılcım’ Marmara Forum’da

Marmara Forum, Anadolu Ateşi Dans Topluluğu tarafından çocuk dansçılarla gerçekleştirilen ‘Kıvılcım’ çocuk gösterisini ziyaretçileri ile buluşturuyor. Çocukların küçük yaşlarda sanatla tanışmalarını, dünyaya bakış açılarını sanat ile harmanlamalarını amaçlayan gösteri, 19 Ocak Cumartesi günü Marmara Forum’da her yaştan izleyiciye muhteşem bir gösteri sunacak

Çocuk gösterisi ‘Kıvılcım’ Marmara Forum’da

Çocuklar kadar gençlerin ve yetişkinlerin de büyük keyifle izleyeceği Anadolu Ateşi Dans Topluluğu’nun dev projesi ‘Kıvılcım’ çocuk gösterisi Marmara Forum’da. Türkiye’nin ilk profesyonel çocuk dans topluluğu olan ‘Kıvılcım’, 4- 12 yaş aralığında 2 bin çocuk arasından sınavla seçilen 80 yetenekli çocuktan oluşuyor.

Dansın sihirli diliyle Anadolu’nun binlerce yıllık kültür tarihini anlatan Anadolu Ateşi, şimdi Anadolu Ateşi stüdyolarında Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan önderliğinde dünya sahnelerinde deneyim kazanmış uzman hoca kadrosu, dansın temel disiplinlerini ve Anadolu Ateşi repertuarını çocuklara öğretiyor. Çocukların küçük yaşlarda sanatla tanışmalarını sağlayan ve dünyaya bakış açılarını sanat ile harmanlayan gösteri, her yaştan izleyicinin beğenisini kazanıyor.

Kıvılcım, dans severlerle 19 Ocak Cumartesi günü saat 15.00’te giriş katındaki etkinlik alanında bir araya gelecek.