Ceylan Karavil Park AVM sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor

Ceylan Karavil Park AVM sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor

Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinin en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi olarak 2014 yılında Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında kapılarını açan, kiralama ve yönetimi ENS Danışmanlık tarafından yapılan Ceylan Karavil Park AVM her zaman olduğu gibi yine sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya devam ediyor.

Özel bir rehabilitasyon merkezinin düzenlemiş olduğu sergiye Ceylan Karavil Park AVM  ev sahipliği yaparak,  Sergide engelli bireylerin bir yıl boyunca iş atölyelerinde  hazırlamış oldukları göz nuru, el emeği  hediyelik eşyaları sergileyip satışını yapıyor olacaklar. 18 eylül 2021 tarihinden başlamak üzere 3 gün boyunca devam edecek olan sergiden gelen gelir engelli bireylerin AVM içinde ihtiyaçlarını karşılaması ve eğlenceli vakitler geçirmesi için planlanmaktadır.

ENGELLİ BİREYLERİN HEYECANI;

Engelli bireylerin büyük bir enerji ve heyecanlarla hazırlamış oldukları el sanatları, kutu sepetler, çantalar, takılar ve hediyelik eşyaların sergilemesi ve bölgenin en büyük alışveriş merkezinde satışını yapılabilme imkanının kendilerine verilmesi, mutluluklarına ve heyecanlarına ortak olunması  onlara  çok büyük moral olacaktır.

CEYLAN KARAVİL PARK AVM YETKİLİLERİ :

Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi olarak bu güne kadar sayısız destek verdiğimiz ve ev sahipliğini yaptığımız sosyal sorumluluk projelerine devam edeceğimizi bildirmek isteriz.  Bu tür çalışmaların içinde bulunmaktan mutluluk duyduğumuzu ayrıca ifade etmek isteriz.