Ceylan Karavil Park AVM’de 8 mayıs Anneler Günü

Ceylan Karavil Park AVM’de 8 mayıs Anneler Günü

Ceylan grup ve Karavil grup ortaklığında hayata geçen kiralama ve yönetimi Ens danışmanlık tarafından yapılan Ceylan Karavil Park, açıldığı ilk günden itibaren düzenlediği birbirinden farklı etkinliklerle Diyarbakır ve bölge halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor. 8 Mayıs Anneler gününde Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine özel bir etkinlikle ev sahipliği yaptı.

Güneydoğu Anadolu bölgesinin en büyük alışveriş merkezi Ceylan Karavil Park AVM’de 8 Mayıs anneler gününde de annelerin destekçisi oldu. 8 mayıs anneler günü kapsamında Alışveriş Merkezinin orta kısmında dev bir sahne kuruldu. Sahnede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı, Fizik Tedavi  ve Rehabilitasyon Uzamanı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, ve Diyetisyenlerden oluşan alanlarında oldukça Uzman Doktorlar ile söyleşi düzenlendi. Bu geniş kapsamlı etkinlikte anneler anne adayları  ile söyleşi yapıldı. Sohbette oldukça önemli ve özel bilgiler paylaşıldı.

Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezinde 8 Mayıs anneler gününde Saymakla bitmeyen muhteşem etkinliklerinden bir diğeri ise Akustik performans oldu. Akustik performans etkinliğinde anneler için hazırlanmış özel şarkılar, müzik dinletileri ile anneler anne adayları ve kadınlar bu dolu dolu programda oldukça keyifli anlar yaşama fırsatı buldu.