Cepa ziyaretçilerinin ayağını yerden kesecek

Ankara’nın sevilen alışveriş merkezlerinden Cepa AVM, 1 Kasım 2018 – 17 Şubat 2019 tarihleri arasında, aynı gün içinde yapılacak her 150 TL ve katları alışverişe; Toyota C-HR marka otomobil kazanma şansı veriyor

Cepa ziyaretçilerinin ayağını yerden kesecek

Ziyaretçilerine özel etkinlikler düzenleyen Cepa AVM, 1 Kasım 2018 – 17 Şubat 2019 tarihleri arasında aynı gün içerisinde yapılacak 150 TL ve katlarındaki alışverişlere Toyota C-HR marka otomobil kazanma şansı sunuyor. 3 adet Toyota C-HR’dan birine sahip olmak için ise Cepa AVM’den yapılan alışveriş faturaları ile danışma bankosundan çekiliş kuponu almak gerekiyor.

 

Milli Piyango çekilişi ile verilecek

Milli Piyango çekilişi ile sahiplerini bulacak olan 3 adet Toyota C-HR, Cepa AVM’de noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecek.

 

Hizmete girdiği 2007 yılından bu yana ziyaretçilerinin hayatını renklendirmeye devam eden Cepa AVM, ulusal ve uluslararası 200’den fazla seçkin markası ile her türlü ihtiyacı karşılarken, keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Son teknolojilerin kullanıldığı yenilenen sineması,  Anadolu Ateşi dans okulları, çocuk ve yetişkin eğlence alanları, sanattan spora, pek çok alanda sahip olduğu olanaklarla tam bir yaşam merkezi olan Cepa AVM, 10 yıldır Ankaralıların tutkusu olmaya devam ediyor.