CEPA AVM'den Audi kazanma şansı

Ankara’nın en sevilen alışveriş merkezlerinden CEPA AVM, 1 Kasım 2019 – 16 Şubat 2020 tarihleri arasında, aynı gün içinde yapılacak her 200– TL ve katları alışverişe; Audi marka otomobil kazanma şansı veriyor

CEPA AVM'den Audi kazanma şansı

3 adet Audi Q2’den birine sahip olmak için Cepa AVM’den yapılan alışveriş faturaları ile danışma bankosundan çekiliş kuponu almak gerekiyor.

 

Milli Piyango Çekilişi ile Verilecek

 

Milli Piyango çekilişi ile sahiplerini bulacak olan 3 adet Audi Q2, Cepa AVM’de noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecek.

 

Hizmete girdiği 2007 yılından bu yana ziyaretçilerinin hayatını renklendirmeye devam eden Cepa AVM, ulusal ve uluslararası 200’den fazla seçkin markası ile her türlü ihtiyacı karşılarken, keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Son teknolojilerin kullanıldığı yenilenen sineması Cinemaximum,  Anadolu Ateşi dans okulları, çocuk ve yetişkin eğlence alanları, sanattan spora, pek çok alanda sahip olduğu olanaklarla tam bir yaşam merkezi olan Cepa AVM, 12 yıldır Ankaralıların tutkusu olmaya devam ediyor.