Cartoon Network Ankara’da ilk kez Cepa’ya gelecek

“Cartoon Network Bilinmeyenler Dünyası” sergisi 24 Ağustos gününde Ankara’da ilk kez çocuklarla Cepa AVM’de buluşacak

Cartoon Network Ankara’da ilk kez Cepa’ya gelecek

“Cartoon Network Bilinmeyenler Dünyası” sergisi, 24 Ağustos Cumartesi günü Cepa AVM’de çocuklarla ilk defa buluşacak. Sergi; çocuklara günlük ve her zaman karşılaştığımız fakat sebebini bilmediğimiz ilginç bilgileri, eğlenceli bir şekilde deneyimleterek öğretecek.

 

Çocuklar bu sergide bir muz ile DNA’larının yüzde ellisinin aynı olduğunu, saçlarımızın neden beyazladığını, kutup ayılarının aslında siyah olduğunu Power Puff Girls’ün, Ben 10’in, Adventure Time’ın, Gumball’un ve Kafadar Ayılar’ın karakterlerinden öğrenecek.  30 farklı interaktif oyunun bulunduğu bu sergide çocuklar ve aileleri hem eğlenecek hem öğrenecek. Çocuklar sergiyi dolaşırken en sevdikleri karakterler ile buluşma fırsatını da yakalayacak. Gün içinde farklı saatlerde Ben 10, Blossom, Buttercup, Bubbles, Prenses Ciklet, Finn, Jake, Gumball ve Darwin kostüm karakterleri çocuklara katılacak.

 

Eğlenirken aynı zamanda öğreten sergi, 24 Ağustos – 1 Ekim günlerinde, 10.00 – 21.00 saatleri arasında Cepa AVM 1. Katta gezilebilecek.