CarrefourSA Gima yatırımlarına devam ediyor

CarrefourSA, Türkiye'nin ilk süpermarket zinciri Gima’ya dair yatırımlarını sürdürüyor. Bu çerçevede Ankara’nın Sincan ilçesinde hizmete giren Gima marketi kaliteli, taze ve bol çeşitli ürün yelpazesiyle tüketicileri adına hesaplı alışverişin adresi olacak

CarrefourSA Gima yatırımlarına devam ediyor

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, Türkiye'nin ilk süpermarket zinciri olan Gima’ya yatırımlarını sürdürüyor. Yatırımlar kapsamındaki üçüncü Gima marketi, Ankara’nın Sincan ilçesi Vatan Caddesi’nde Ankaralıların yoğun ilgisiyle açıldı. Üçüncü Gima marketi 637 metrekare alanıyla tüketicilerine hizmet sunuyor.

 

Markaya yatırım devam ediyor

Gima’ya olan yatırımların devam ettiğini belirten CarrefourSA Süper – Gurme – Mini Satış Direktörü Ayten Engin Erçevik, şöyle konuştu: “Ankaralılar için duygusal bir bağa sahip olan Gima’yı doğduğu şehirde yaygınlaştırıyoruz. Sahip olduğu algı ve yansıttığı mahalle kültürüyle Gima, kendine has bir alışveriş tarzıyla Ankaralılar için önemli. Biz de Gima marketlerini yaygınlaştırarak geçmişteki alışkanlıkları yeniden yaşatmak istiyoruz. Gima, sebze – meyveden taze balığa, süt ürünlerinden şarküteriye, pastadan ekmeğe ve yerel ürünlere kadar tazelikten ödün vermeden, kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesiyle tüketicilerini karşılarken aynı zamanda da uygun fiyat politikasıyla tüketiciler için alışverişin hesaplısı anlamına geliyor.”