Carrefour Bimeks yenilendi

Teknoloji perakendecisi Bimeks, ilk göz ağrısı mağazalarından İçerenköy Carrefour Bimeks mağazasını 2 kat büyüterek tepeden tırnağa yeniledi. İçerenköy Bimeks mağazası, aynı zamanda Türkiye’de bir AVM'de açılan ilk teknoloji mağazası unvanına sahip

Carrefour Bimeks yenilendi

Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisi Bimeks, ilk göz ağrısı mağazalarından olan ve 1996 yılında açtığı İçerenköy Carrefour Bimeks mağazasını tepeden tırnağa yeniledi. İki katına çıkan metrekaresi ile birlikte ürün hacmi ve teşhir alanı da büyüyen mağaza, artık müşterilerinin ihtiyaçlarına çok daha fazla ürün çeşidi ile cevap verebilecek.

İç tasarımı; Bimeks'in geçtiğimiz aylarda yenilenen görsel tasarımıyla yapılan İçerenköy Carrefour Bimeks, iki katına çıkan hacmiyle birlikte Küçük Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Ürünleri reyonlarına da kavuştu. TV teşhir reyonunun da büyütülmesiyle mağaza, son teknolojiye sahip dev ekranlı TV'lerle müşterilerine görsel şölen eşliğinde, ferah bir ortamda daha fazla ürün çeşidiyle kaliteli bir hizmet sunacak.

AVM'de açılan ilk teknoloji mağazası

Bimeks’in ikinci mağazası olan İçerenköy Carrefour Bimeks, Türkiye’de bir AVM’de açılan ilk teknoloji mağazası olma özelliğini de taşıyor. Mağaza aynı zamanda Bimeks’in 1990'da Kadıköy Mühürdar’daki küçük mağazası ile başlayan ticari hayatında bir mihenk taşı niteliğinde. Bimeks Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray; Carrefour AVM yetkililerinin “AVM’mizde bir teknoloji mağazası olmasını istiyoruz. Gelin, İçerenköy Carrefour'da bir mağaza açın.” teklifiyle birlikte bugün Electro World ve Darty gibi elektronik perakende devlerini bünyesine katmaya kadar varan bir büyüme ve yayılma stratejisinin ilk tohumlarını atmış. Bimeks Türkiye genelinde 56 ilde 139 mağazaya ulaşmış bulunuyor.