Capitol, Kiracılarına yüzde 50 indirim vermeye devam ediyor

Capitol, Kiracılarına yüzde 50 indirim vermeye devam ediyor

Kiracılarına %50 indirim sağlayan Capitol, pandemi dolayısıyla gelirleri etkilenen kiracılarının nakit akışlarını kolaylaştırmak için;  2020 yılı Kasım ve Aralık ayları ile, 2021 yılı Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında, kira sözleşmelerinde belirlenmiş olan asgari maktu kira bedellerinde, %50 indirim uygulamaya devam edecektir.

Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun tavsiyeleri doğrultusunda, gereken tüm önlemleri alıp, hiçbir maliyetten kaçınmadan, önce sağlık anlayışı ile hizmet vermeyi sürdüren Capitol, her zaman olduğu gibi önümüzdeki süreçte de iş ortaklarının yanında olmaya devam ediyor.

1 Haziran 2020 tarihinde aldığı geniş tedbirlerle açılan Capitol, 15 Mart-30 Haziran tarihleri arasında kiradan feragat ederek benzersiz bir dayanışma örneği göstermiştir. Ayrıca  Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında ise ödenmesi gereken asgari maktu  kira bedellerinde %50 indirim uygulayarak iş ortaklarının yükünü hafifletmiştir.

Capitol ailesi olarak, tüm dünyayı saran Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle yaşanan olumsuzlukları hep birlikte dayanışma içerisinde  aşmaya  çalışarak, zorunlu hizmet birimleri olan Eczane ve Süpermarket dışındaki iş ortaklarından;

* 2020 yılı Kasım ve Aralık ayları ile, 

* 2021 yılı Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında kira sözleşmelerinde belirlenmiş olan asgari maktu kira bedellerinde, %50 indirim uygulaması devam edecektir.

Sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı bir geleceği paylaşmak temennisiyle,