Capitol’de birlikte güçlüyüz

Capitol ailesi, yaşanan olumsuzlukları hep birlikte dayanışma içerisinde aşmak için her zaman olduğu gibi benzersiz dayanışma örneğini göstermeye devam ediyor

Capitol’de birlikte güçlüyüz

Koronavirüs salgının ilk gününden bu yana her zaman kiracılarının yanında olan ve olmaya da devam eden Capitol, aldığı yeni kararla; iş ortaklarının kira tutarlarına uyguladığı yüzde 50 indirimi Kasım 2021’e kadar uzatıyor. Pazar günleri sokağa çıkma yasağı uygulaması süresince ise; %50 kira bedellerine ek yüzde 15 indirim uyguluyor.

Capitol, 15 Mart-30 Haziran 2020 tarihleri arasında kira almamasının yanında, 2020 yılı Temmuz - Aralık ve 2021 yılı Ocak- Ekim ayları arasında  ödenmesi gereken asgari maktu kira bedellerinde yüzde 50 indirim uygulamasına devam ediyor. 

Kiracılarına en üst seviyede destek vermek için kararlı olan Capitol ailesi, tüm bu zor süreçi, iş ortaklarının yanında, omuz omuza atlatacak. Capitol, bugünleri güç birliğiyle aşacağına olan inancıyla kiracıları ile dayanışmasını güçlendiriyor ve katkı sağlamaya devam ediyor.