Bu yaz, Coca-Cola’yla rengarenk

Coca-Cola, ikonik kırmızı renginin yanında; bu yaza özel mavi, yeşil, pembe, mor, turkuaz ve turuncu renkteki altı yeni kutusuyla raflarda

Bu yaz, Coca-Cola’yla rengarenk

Ambalaj tasarımındaki yenilikçi yaklaşımlarıyla ilklere imza atan Coca-Cola, ana rengi kırmızıya ilave olarak hazırladığı altı yeni ambalajıyla yazın coşkusunu raflara taşıyor.  Yaza özel olarak sınırlı sayıda üretilen altı yeni renkteki 250 mililitre ve 330 mililitrelik Coca-Cola kutuları, markanın ikonikleşen kırmızı renginin yanında mavi, yeşil, pembe, mor, turkuaz ve turuncu renkli ambalajlarıyla, herkesin yazına renk katmak için raflarda.

 

www.aklimdakiyaz.com kazandırıyor
Yazın bütün heyecanı ve coşkusunu yeni ve renkli ambalajlarına yansıtan Coca-Cola, bu kapsamda ilgi çekici bir kampanyaya da imza atıyor. “Yaz güzeldir. Herkes için başkadır. Herkesin aklında farklı bir yaz vardır. Peki senin aklındaki yaz nasıl?” diyerek herkesi www.aklimdakiyaz.com sayfasına davet eden marka, www.aklimdakiyaz.com üzerinden üç farklı yaz konsepti sunuyor. Bu konseptler arasından seçim yapanlar ise çekilişe katılmaya hak kazanarak hayallerindeki yazı yaşama şansına ortak oluyor.