BKE’den “Bayim Olur Musun Fuarı”na özel kampanya

80 şubeyi aşan, üstüne bir de lezzet ödülü katan Bursa Kebap Evi (BKE), bu yıl 15’inci kez kapılarını açan “Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı”na özel bir kampanya ile katıldı. Geçtiğimiz senelerde fuara yoğun ilgi gösteren BKE yatırımcıları, ön ödemesini fuarda gerçekleştirmek koşuluyla 150 bin TL olan franchise bedeli yerine, fuar süresince 100 bin TL fırsatından faydalanacak

BKE’den “Bayim Olur Musun Fuarı”na özel kampanya

Toplamda 3 ülkede, 34 ilde, 84 şubeye ulaşan Bursa Kebap Evi (BKE) franchise sistemi ile büyümesini sürdürürken, küresel bir oyuncu olma yolunda da hızla ilerliyor. Türk iskenderini Avrupa ve Ortadoğu’ya taşıyan BKE, bu yıl da yeni girişimcileri markalarla buluşturan 15’inci Bayim Olur Musun Fuarı’na katıldı. Ulusal ve global ölçekte 300’e yakın markaya ve 38 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuar, yabancı yatırımcıların da gözdesi.  Amerika’dan Çin’e, Güney Afrika’dan İngiltere’ye yaklaşık 45 ülkenin franchise dernekleri üye markaları ve yetkilileri, ekonomi bakanları, yetkililerini bir araya getiren fuarda, geçtimiz senelerde yoğun ilgi gören BKE,  bu sene özel bir kampanya yaptı.

 

Franchise ve markalı bayilik sisteminin tüm oyuncularını tek bir çatı altında buluşturan fuar boyunca BKE yatırımcıları, ön ödemesini fuarda gerçekleştirmek koşuluyla 150 bin TL olan franchise bedeli yerine fuar süresince sadece 100 bin  TL ödeyerek kendi işinin sahibi olma şansını yakalayacak.


2017 yılında Denizli,  Antalya, İzmir, Erzurum gibi yeni şehirlerde olmak üzere toplam 10 yeni şube açarak, 80 şubeyi aşan, üstüne bir de lezzet ödülü katan BKE’nin hedefi 2018 yılı sonunda 100 şube.   BKE, Ortadoğu açılımıyla uluslararası arenada da daha etkili bir rol oynayarak bölgedeki merkez üssünü Dubai’de kuruyor. Avrupa’da ise Almanya’nın ardından 2’nci şubesini Fransa’da açıyor. Bu gelişmeler markaya yeni bir boyut katarken küresel bir oyuncu olma yolunda markaya ivme katıyor.


15 Ekim’e kadar sürecek olan, yeni iş fırsatları arayan girişimcileri franchise ağıyla büyümek isteyen markalarla bir araya getiren fuarda BKE, İstanbul CNR Expo Center, 6’ncı Hall B-101’de yer alıyor.

 

BKE Dünya Franchise Zirvesi’nin de sponsoru

“Dünya Franchise Zirvesi 2017”, yıllık 40 milyar USD’lik ticari işlem hacmine sahip Türkiye’deki franchising sisteminin tek temsilcisi olan UFRAD Franchising Derneği’nin ev sahipliğinde, 10-13 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştiriliyor. Bu sene 26’ncı yılını kutlayan dernek, “II. UFRAD Franchise Ödülleri” ile Türkiye’nin önde gelen franchise markalarını da ödüllendirecek. Ülkemizin ve dünyanın franchise sektörü liderlerinin ağırlanacağı 11 Ekim’deki Yemekli Boğaz Turu’nun ve 12 Ekim’de gerçekleşecek olan Turkish Night Gecesi’nin sponsoru olan BKE, misafirlere Türk dönerini ve iskenderini tattıracak.