Bilkent Center 75 TL değerinde Param Kart hediye ediyor

Bilkent Center, 21-23 Ocak tarihleri arasında en fazla iki fişte 400 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine 75 TL değerinde anında harcamaya hazır Param Kart hediye ediyor.

Bilkent Center 75 TL değerinde Param Kart hediye ediyor

Düzenlediği kampanyalar ve sunduğu fırsatlarla keyifli alışverişin adresi olan Bilkent Center, Ocak ayında da kazandıran fırsatlarla ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.  

21-23 Ocak tarihleri arasında Bilkent Center’da en fazla iki fiş ile toplamda 400 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, mobil uygulama üzerinden işlemlerini yaparak anında harcamaya hazır 75 TL değerinde Param Kart’ın sahibi oluyor. 

Bilkent Center’ın renkli ve heyecan dolu dünyası ile harcadıkça kazanmak isteyen herkes,  kampanyaya katılım sağlamak için Bilkent Center mobil uygulamasını indirip, üye olduktan sonra, alışveriş fişi ya da faturasının fotoğrafını çekip, sisteme yükleyerek sıra beklemeden fırsattan yararlanabiliyor.

Kampanya masası 11.00 – 19.00 saatleri arasında açık olacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.bilkentcenter.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da Bilkent Center kampanya masasından bilgi alabilirsiniz.