BİGYE, NTS Danışmanlık projesi KREMPARK - Kapaklı’da açılıyor

BİGYE, NTS Danışmanlık projesi KREMPARK - Kapaklı’da açılıyor

Kiralaması ve yönetimi NTS DANIŞMANLIK, yatırımı KREM ŞİRKETLER GRUBU, tarafından gerçekleştirilen KREMPARK – Kapaklı’da, Lezzetli etleri, muazzam tavukları, benzersiz servisi ve AVM konseptiyle BİGYE sektörün öncülüğünü sürdürmeye devam ediyor.

Burger severler için pek çok özgün seçenek yaratan, kısa süre içerisinde burger ve dürüm kültürüne keyifli ve lezzetli bir yorum getiren BİGYE, burger ve dürüm müdavimlerinin vazgeçilmez mekanı olarak hizmet veriyor.

Açıldığı ilk günden bu yana et meraklılarının ilk ve tek adresi haline gelen BİGYE sunduğu zengin lezzetler, sıcak ortamı ve servisiyle fark yaratıyor.

BİGYE, ilk olarak 2019 yılında İstanbul’da açılan şubesi ile gıda sektörüne giriş yapmış ve zamanla BİGYE ailesi tarafından gıda mağazalar zincirini oluşturulmuştur. Profesyonel ekip ile mağazalarında satılan ürünlerin tamamını ‘’üreticiden tüketiciye kaliteli ürün’’ anlayışı ile sunan BİGYE, mağaza tasarımlarında modern ve zarif dekorasyon anlayışını benimsemiş ve Türk gıda sektörünün yaygınlaşmasında lider markalardan olma yolunda emin adımlarla ilerlemiştir.

BİGYE,Koçtaş Fix, A101, Creme Tekstil, My Castle Cafe , Ayhan Giyim ve bir çok markanın yanı sıra teraslı kafe & restoranlar ve eğlence alanlarıyla ziyaretçilere kendilerini keyifli hissettirecek, benzersiz bir sosyal yaşam ve alışveriş deneyimi yaşatacak olan KREMPARK ziyaretçilerini bekliyor.

Kapaklı; Çerkezköy’e 6 km, Çorlu’ya 29 km, Tekirdağ’a (Süleymanpaşa’ya) 66 km ve İstanbul’a 110 km, uzaklıkta bulunmaktadır. Özellikle sanayi kuruluşlarının artmasıyla birlikte her geçen yıl nüfusu artan ve Türkiye’nin en fazla göç alan yerlerinden biri haline gelen ilçenin nüfusu 2020 yılına göre 124.609'dur. Bölge dahilinde toplam 355 sanayi parseli bulunmakta olup, bu parseller üzerinde 306 sanayi kuruluşu üretim, inşaat ve proje aşamasındadır. Bu tesislerden 41’i yabancı yatırımcılara aittir. Çeşitli ölçeklerdeki bu firmalarda yaklaşık 77.000 kişi istihdam edilmektedir.