Bella Maison, doğanın yansımalarını kahvaltı sofralarına taşıyor

Bella Maison, doğanın yansımalarını kahvaltı sofralarına taşıyor

Bella Maison, Lemonade Kahvaltı Takımı ile Yaz Mevsiminin Canlı Enerjisini Sofralara Getiriyor

Tasarımlarını yenilikçi desenlerle zenginleştiren Bella Maison, doğanın canlı yansımalarını kahvaltı sofralarına taşıyor. Limon kokusunun ferahlatıcı etkisini ruhumuzda hissettiren detaylarıyla güne daha pozitif başlamanıza eşlik eden Lemonade Kahvaltı Takımı, sofralara kattığı eşsiz sunum ve güzel görünümü ile şık kahvaltı sofralarının başrolü oluyor.

Güne güzel bir kahvaltı ile başlamanın verdiği mutluluk hissini iç açıcı limon deseniyle gözler önüne seren Lemonade Kahvaltı Takımı, yazın enerjisini kahvaltılarla buluşturuyor. Limonların canlı sarı rengi ve limon dallarının huzur veren yeşil renginin eşsiz harmonisini gözler önüne seren tasarımıyla sofralara zarafet getiriyor. Görsel bir bütünlük oluşturan kombinasyonuyla güne başlarken içinizi ısıtan takım, ailenizle ve sevdiklerinizle beraber olduğunuz kahvaltı sofralarını en keyifli hale getiriyor.

Doğanın sakinleştirici gücünü hisseden ve doğanın seslerine kulak verenlerin tercihi olan Lemonade Kahvaltı Takımı, özgün ve yaratıcı çizgileri ile ruhunuza dokunuyor. Limon ağacının hissettirdiği Akdeniz esintilerini kahvaltı sofralarına taşıyan tasarım, uzun saatler süren kahvaltı zevkini ikiye katlıyor.

Bella Maison, içinde servis tabakları, çay tabakları, çay bardakları, büyük kayık tabak, orta boy kayık tabak, peynir tabağı, reçellik ve zeytinlik bulunan 26 parçadan oluşan 6 kişilik Lemonade Kahvaltı Takımı ile günün en önemli öğünü olan kahvaltılara farklı bir soluk getiriyor.

Bella Maison, Mix & Match konseptiyle sofralarda sıradanlığa son veriyor.

Özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla evlere yeni bir bakış açısı getiren Bella Maison, aynı zamanda Mix & Match konseptiyle kullanıcılara kendini daha özgür ve yaratıcı ifade etme fırsatı sunuyor. Kullanıcılar, ister takım halinde ister farklı koleksiyonlardan tek tek seçtiği parçalarla kendi takımını kendisi oluşturabiliyor.