Bayram yepyeni Ülker lezzetleriyle tatlanacak

Bayram yepyeni Ülker lezzetleriyle tatlanacak

Geçmişten bu yana bayram ziyaretlerinin vazgeçilmezi olan Ülker, yaklaşan Kurban Bayramı’na 53 çeşit ürünle damga vuracak.

Nesiller boyunca tüm Türkiye’nin büyük beğeniyle tercih ettiği ürünlere imza atan Ülker, yaklaşan Kurban Bayramı’na yine birbirinden özel lezzetlerle hazırlanıyor. Kurban Bayramı’nda 53 farklı ürünle ağızları tatlandıracak olan Ülker; çikolatada 25, şekerlemede 28 farklı seçenek sunacak. Ülker’in bayram atıştırmalıkları Türkiye genelindeki satış noktalarında ve online alışveriş sitelerinde tüketicilerle buluşacak.

Ülker bu bayramda üç yeni sürpriz hazırladı

Ülker bu yıl Kurban Bayramı’nda ikramlık portföyüne 3 yeni lezzet kattı. Özenle seçilmiş Giresun fındıkların kavrularak nefis sütlü çikolatayla buluştuğu “Ülker Çikolata Fındıklı Draje” ve tam buğday unlu bisküvinin sütlü çikolatayla kaplandığı çıtır çıtır “Ülker Çikolata Bisküvili Draje’nin yanı sıra, bu yıl sınırlı sayıda üretilen “Halley” de mini formatıyla ilk defa raflardaki yerini alacak.

Ülker çikolatada ‘mini’ çeşitler çok beğeniliyor

Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda yoğun ilgi gören Ülker Buklet, enfes kakao kremalı, çıtır çıtır pirinç patlaklı sütlü çikolatası ve mor renkteki göz alıcı ambalajıyla Kurban Bayramı’nın da en gözde ürünleri arasında yer alacak. Bayramların klasik lezzeti bütün fındık ve enfes fındık kremalı Ece’nin yanı sıra Ece Trio da bu bayramın gözdesi olacak. Ece Trio çikolatada bütün fındığın yanı sıra üstte beyaz, tabanda sütlü çikolatanın kakaolu kremayla birleşmesiyle üç enfes lezzet bir arada sunuluyor. Ülker’in bayram lezzetlerinden Çikolatin’in yanı sıra mini Laviva, mini Caramio, mini Albeni, Coco Star da misafirleri için farklı tatlarda sürprizler hazırlamak isteyenlerin tercihleri arasında yer alacak. Ülker Select Çikolata ise şık sunumuyla hediyelik çikolata almak isteyenler için benzersiz bir alternatif sunuyor. Ülker Select Çikolata dışı sütlü ve beyaz, içi lezzetli fındık kremasıyla dolu deniz kabuğu formuyla göz dolduracak.

Ülker Lokumcuk ve Toffe ile bayram ziyaretleri şeker tadında geçecek

Çikolatanın yanı sıra ikramlık şekerlemede de geniş bir ürün yelpazesi oluşturan Ülker, klasik şekerleme çeşitlerinin yanı sıra, geleneksel Türk lokumundan esinlenerek hazırlanan Lokumcuk ile şekerliklerde yerini alacak.  Ülker Lokumcuk’un limon, mandalina, böğürtlen, elma, nar ve karpuz olmak üzere birbirinden lezzetli meyve tatları bayram sohbetlerine renk katacak. Ülker ikramlık şekerleme kategorisinin en beğenilen ürünü Ülker Toffe Damla Sakızlı da yine bu bayramın en çok tercih edilen lezzetlerinden biri olacak. Ülker Toffe karamelden çileğe, limondan vişneye kadar, tüketicilere farklı damak zevklerine hitap eden geniş bir lezzet portföyü sunacak. 

#ulker #kurbanbayrami #ulkerece #ececikolata #ecetrio #lezzet #yenilik #cikolata #ikram #sekerleme #ulkerlokumcuk #ulkertoffe #gelenek #mutluetmutluol #ülkeriçimdekiçocuğumutlueder