Basketbolseverlere özel Shaquille O'Neal lisanslı ürünler

DeFacto, ünlü basketbol oyuncusu Shaquille O'Neal isminin baskısını taşıyan ürünleri, basketseverlerinin kombinlerinde vazgeçilmez olacak

Basketbolseverlere özel Shaquille O'Neal lisanslı ürünler

Hazır giyimin öncü global markası DeFacto, basketseverlere özel lisanslı ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Ünlü basketbol oyuncusu Shaquille O'Neal isminin baskısını taşıyan tişört, spor atlet ve şort gibi birçok ürünüyle günlük giyimde sportif şıklık sağlıyor.

Rahat ve yumuşak kumaştan üretilen ön yüzü baskılı slim fit kolsuz tişört turuncu ve siyah renk alternatifleri ile şık görünümüyle basketbol severlerin gönlünü fethediyor. Jean, chino pantolon, spor şort ile rahatlıkla kombinlenebilecek olan tişört stillerde dinamik ve trend bir görünüm sunması bekleniyor.

Beyaz renkli, ön ve arka yüzü baskılı oversize, Shaquille O'Neal lisanslı fit tişört ise günlük hayatta sportif görünümlü şehir stiline yeni bir yorum getiriyor.

Ünlü basketbol oyuncusu Shaquille O'Neal isminin baskısını taşıyan bisiklet yaka, baskılı spor atlet ve şort takımı ise göz alıcı renkleriyle basketseverlere kıyasıya süren maçların ruhunu yaşatacak.

DeFacto’nun Shaquille O'Neal Lisanslı ürünleri www.defacto.com adresinde, DeFacto mobil uygulamasında ve tüm DeFacto mağazalarında basketbol severleri bekliyor.