Başkent’e 2 yeni Tavuk Dünyası daha açıldı

Tavuk Dünyası Ankara’da sayısını 13’e çıkardığı restoranlarında ödüllü ve özel lezzetlerden oluşan zengin menüsünü başkentli konuklarıyla buluşturmaya devam ediyor

Başkent’e 2 yeni Tavuk Dünyası daha açıldı

Tavuk Dünyası, Türkiye’nin farklı şehirlerindeki yeni şube yatırımlarına yılın ikinci yarısında da devam ediyor.

 

Ödüllü leziz tavuklarını, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte kocaman doyurucu tabaklarda, ulaşılabilir fiyatlarla ve konforlu bir restoran atmosferinde sunan Tavuk Dünyası, Ankara’da 2 yeni restoranının kapılarını daha başkentli konuklarına açtı.

 

Başkentin seçkin alışveriş ve sosyalleşme merkezlerinden olan Ankara Taurus ve Gordion AVM’lerinde açılan bu iki yeni restoranıyla birlikte Tavuk Dünyası Ankara’daki şubelerinin sayısını da 13’e çıkarmış oldu.
Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, yılının başından bu yana 2019 için belirledikleri hedeflerde herhangi bir değişiklik yapmadan yeni şube yatırımlarına aralıksız şekilde devam ettiklerini belirterek şu açıklamaları yaptı: “Ankara’daki ilk şubemizi 2012 yılında açtıktan sonra, başkentte her yıl yeni şube yatırımları yapmaya ve restoran sayımızı artırmaya devam ettik. Geçtiğimiz yıl Ankara’da 3 şube açmıştık. Bu yılki hedeflerimiz arasında yer alan başkentte yatırımlarımıza yenilerini eklemeyi sürdürdük ve biri Taurus AVM diğeri de Gordion AVM’de olmak üzere 1 hafta arayla olacak şekilde 2 yeni restoranımızın kapılarını daha başkentli konuklarımıza açtık. Ankara da dahil olmak üzere İç Anadolu Bölgesi’nde daha çok konuğumuzu ağırlamak üzere yatırımcılarımızla olan yakın çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

 

Tavuk Dünyası hizmete giren bu 2 yeni restoranıyla birlikte Türkiye’de AVM’lerdeki restoranlarının sayısını ise 146’ya taşımış oldu.