Babaların sütlü türk kahvesi keyfi OKKA’dan

Babaların sütlü türk kahvesi keyfi OKKA’dan

Arzum OKKA Ailesi’nin yeni üyesi OKKA Rich Spin M ile bu Babalar Günü’nde babanızla yaptığınız keyifli sohbetlere bol köpüklü sütlü Türk Kahvesi içme keyfini de eklemeye ne dersiniz? Türkiye’de bir ilk olan karıştırarak sütlü Türk kahvesi pişirme özelliğine sahip Arzum OKKA Rich Spin M, klasik, sert, közde pişirme özellikleri ile tam babanızın ağızına layık bol köpüklü, sütlü Türk kahvesi deneyimi sunuyor.

Babanızla karşılıklı içtiğiniz bol köpüklü bir Türk kahvesinin verdiği keyif bambaşkadır. Hele ki çocukluğunuzun lezzeti sütlü Türk Kahvesi bu keyfi ikiye katlar. İnovasyon ve teknolojisiyle kahve tutkunlarına bambaşka bir deneyim sunan Arzum OKKA Ailesi’nin yeni üyesi OKKA Rich Spin M ile bu babalar gününde babanızla yapacağınız Türk kahvesi keyfine sıcacık lezzet katıyor. Bağımsız bir araştırma şirketinin yaptığı çalışmaya göre Türkiye’de bir ilk olan; karıştırarak sütlü Türk kahvesi pişirme özelliğine sahip OKKA Rich, klasik, sert, sütlü ve közde Türk kahvesi pişirme seçenekleriyle her damak zevkine uygun tatlar sunuyor. OKKA Rich’in karıştırıcılı ve paslanmaz metal cezvesi, tek parçalı özel iç yüzeyi ile makinenizin temizliği aşamasında da hayatınızı kolaylaştırıyor.  

Arzum OKKA Ailesi’nin diğer üyelerinde olduğu gibi, közde Türk kahvesi keyfi için yavaş pişirme özelliği bulunan OKKA Rich, 5 fincan kapasitesiyle kalabalık aileler için de ideal. Sütlü Türk kahvesinin yanı sıra sütlü ve Türk kahveli birbirinden farklı içecekler deneyimleyebileceğiniz OKKA Rich ile sahlep, sıcak çikolata gibi tarifleri de yapabilir, ikram seçeneklerinizi artırabilirsiniz. Akıllı Auto Brewing Altitude Detection sistemi ile bulunduğu ortamın ideal pişirme sıcaklığını tespit ederek dünyanın her yerinde aynı lezzette Türk kahvesi yapabilmenize olanak sağlayan OKKA Rich, pişirme süreçlerini bildiren sesli ve ışıklı uyarı sistemiyle sizi makinenin başında bekleme derdinden kurtarıyor.

Babanızla geçireceğiniz keyifli anlarınıza sıcacık bir kahve sohbeti ile süslemek için ona Arzum OKKA Rich Spin M hediye edebilirsiniz.