Babalar Günü’ne özel hediyeler M1Konya AVM’de

Babalar Günü’ne özel hediyeler M1Konya AVM’de

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, yüksek hijyen standartları ve geniş ürün çeşitliliği ile Babalar Günü’ne hazır. Konya Ticaret İl Müdürlüğüne bağlı Komisyon’un her hafta yaptığı detaylı denetimlerden başarı ile geçen AVM, geniş ürün gamıyla Babalar Günü’nde de dönem trendlerine yön veren hediye seçenekleri ve sağlıklı alışveriş ortamı ile bölge halkını bekliyor.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli bir yaşam merkezi haline gelen M1 Konya AVM’de normalleşme süreci, titizlikle yürütülen çalışmalarla devam ediyor.

Tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve avantajlı açık otoparkı ile M1 Konya AVM, Post – Covid sürecinde de ziyaretçilerine sağlıklı ve hijyenik alışveriş ortamı sunuyor. M1 Konya; Konya Ticaret İl Müdürlüğüne bağlı Komisyon’un her hafta yaptığı detaylı denetimleri de başarı ile tamamlıyor.

Sadece pandemi süreci ile ilgili gündemi değil, alışveriş trendlerini de geniş marka karmasıyla yakından izleyen M1 Konya, kapsamlı hijyen politikasının yanı sıra moda olan ürünleri ile de iddiasını ortaya koyuyor.

Normalleşme sürecinin ilk Babalar Günü için bölge halkının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek hediye seçenekleri sunan M1 Konya AVM, misafirlerine huzurlu bir alışveriş ortamı sağlıyor.

 

M1 Konya AVM alışveriş trendleri

AVM’deki pandemi sonrası alışveriş eğilimlerine bakacak olur isek; teknoloji ürünlerine olan ilgi giderek artıyor. Evde geçirilen sürenin çoğalması nedeniyle özellikle teknoloji mağazalarına ve beyaz eşyaya talep yoğunlaşıyor.

Tekstil ürünlerinde ise yaz aylarına yönelik günlük kıyafetler, ev kullanımına uygun giyim, iç giyim ile deniz tekstili ürünleri AVM misafirlerinin ilk tercihi oluyor. Kişisel bakım ve temizlik ürünleri yükselişe geçerken, evlilik mevsimi nedeniyle ev aksesuarları ve çeyizlik ürün grupları da ziyaretçilerin sık tercih ettiği gruplardan

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.