Ayak Bilardosu Turnuvası M1 Konya AVM’de

Konya ve çevre illerde yaşayanların ortak buluşma noktası olan ve gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatan M1 Konya Alışveriş Merkezi, yine bambaşka bir etkinliğe imza atıyor

Ayak Bilardosu Turnuvası M1 Konya AVM’de

Ayak Bilardosu Turnuvası, 16-17-18 Haziran 2018 tarihleri arasında M1 Konya AVM'de yapılacak. Banu Noyan organizasyonuyla 17 Haziran'da gerçekleşecek olan etkinlikte ise ünlü komedyen Yavuz Seçkin, Konyalılarla buluşacak. 

 

Ayak Bilardosu, Amerikan bilardosu ile futbolun birleştirilmiş şekli olup geleneksel bilardo ve futbol oyunlarına göre ziyaretçilerini şaşırtarak eğlendirmeyi hedefleyen bir aktivite. Dev bir bilardo masası üzerinde, birden fazla oyuncu ve Amerikan bilardosu kuralları ile oynanmaktadır. Oyuna katılımcı ziyaretçiler ellerini kullanmadan, toplara, ıstakalar yerine ayakları ile vurarak oynayarak eğlenceli vakit geçirmeleri hedefleniyor.

 

Farklı bir deneyim yaşamak ve ünlü komedyen Yavuz Seçkin'le kahkaha dolu saatler geçirmek için 17 Haziran'da M1 Konya AVM'ye davetlisiniz.