Axis Kağıthane AVM’de alışveriş yapan kazanıyor

Axis Kağıthane AVM’de alışveriş yapan kazanıyor

Axis Kağıthane AVM’de alışveriş yapan ziyaretçiler Axis Kart ile topladıkları puanları Hediye Standında dilediklerince harcayabiliyor. Kahve makinesinden airfryer, midi fırından robot süpürgeye kadar birbirinden güzel hediyeler Axis Kağıthane AVM ziyaretçilerini bekliyor.

Cendere yolu üzerindeki merkezi konumuyla öne çıkan Axis Kağıthane AVM’de alışveriş yapan kazanıyor. Axis Kağıthane AVM’de alışveriş yapan ziyaretçiler Axis Kart ile topladıkları puanları Hediye Standında dilediklerince harcayabiliyor.

Airfryer’den robot süpürgeye

28 Ağustos’a kadar sürecek kampanya kapsamında 10 bin lira ve üzerinde alışveriş yapanlar, Türk kahve makinesi ya da tost makinesinden birini almaya hak kazanacak. 20 bin lira ve üzerinde alışveriş yapanlar midi fırın ya da mikser alabilecek. 30 bin lira ve üzerinde alışveriş yapanları ise airfriyer ya da robot süpürge bekliyor.

Hediyeler Axis Hediye Standı’nda

Ziyaretçiler, Axis Kart ile yaptıkları alışverişler karşılığında kazandıkları hediyeleri, Axis Kağıthane AVM’nin zemin katında yer alan Axis Hediye Standı’ndan temin edebilecek. Hediyelerin stoklarla sınırlı olduğu kampanya hakkında Hediye Stantı’nın hemen yanındaki Axis Kağıthane AVM Danışma biriminden bilgi alınabilecek.